Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 2020 Tokyo Paralimpik Oyunları'nda madalya kazanan sporcuları Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde ağırlayarak takdirlerini sundu.

 

GÖRÜŞME 1,5 SAAT SÜRDÜ
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Cumhurbaşkanı Erdoğan ve milli sporcuların basına kapalı gerçekleşen kabul, yaklaşık 1,5 saat sürdü.

Kabulde, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu da hazır bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan milli deniz topu paylaşımı Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan milli deniz topu paylaşımı Cumhurbaşkanı Erdoğan, milli deniz topuna ilişkin, “Envantere girmesiyle birlikte yurt dışından tedarikte karşılaşılan yüksek maliyet ve gizli ambargolar da artık tarihe karışacaktır” dedi.

Erdoğan'dan öğretmenlere müjde üstüne müjde: Sözleşmeli ile kadrolu ayrımı kalkıyor Erdoğan'dan öğretmenlere müjde üstüne müjde: Sözleşmeli ile kadrolu ayrımı kalkıyor Erdoğan, Öğretmenlik Meslek Kanunu’yla sözleşmeli öğretmen-kadrolu öğretmen ayrımının ortadan kaldırılacağını belirterek “Mecburi hizmet hariç özlük hakları, atamalar, mazeret tayinleri başta olmak üzere sözleşmeli öğretmenlerimiz kadrolu öğretmenlerimizle aynı haklara sahip olacaklar” dedi.