Milli Savunma Bakanlığı, Barış Pınarı bölgesinde 4 PKK/YPG'li teröristin etkisiz hale getirildiğini duyurdu.

4 TERÖRİST ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ

Bakanlığın sosyal medyada yaptığı açıklamada, "Barış Pınarı bölgesine taciz ateşi açan 4 PKK/YPG'li terörist Komandolarımızın başarılı müdahalesi ile etkisiz hâle getirildi." ifadesine yer verildi.

Bakanlık, "Teröre ve teröriste hiçbir yerde geçit yok!" dedi.

Bursa'da 3 DEAŞ'li terörist yakalandı Bursa'da 3 DEAŞ'li terörist yakalandı Bursa'da 1'i canlı bomba 3 terörist yakalandı. Kanlı eylem hazırlığında yabancı uyruklu Halid Aljasem ve Enes Elgannem ile canlı bomba eylemi yapacağı yönünde bilgiler bulunan Süleyman Elhamud yakalanarak gözaltına alındı.

PKK'da çözülme sürüyor: 1 terörist daha teslim oldu PKK'da çözülme sürüyor: 1 terörist daha teslim oldu İçişleri Bakanlığı, ikna çalışmaları sonucunda PKK'lı bir teröristin daha teslim olduğunu duyurdu.

Son dakika! MSB duyurdu: 10 terörist etkisiz hale getirildi Son dakika! MSB duyurdu: 10 terörist etkisiz hale getirildi Milli Savunma Bakanlığı, Barış Pınarı ve Zeytin Dalı bölgelerine saldırı hazırlığında oldukları tespit edilen 10 teröristin etkisiz hâle getirildiğini açıkladı. Sabah saatlerinde Pençe Operasyon bölgelerinde etkisiz hale getirilen 9 terörist ile birlikte bugün etkisiz hale getirilen terörist sayısı 19'a yükseldi.