19 Haziran Babalar Günü dolayısı ile birçok siyasi isim bu özel gün için emekçi ve fedakar babaların gününü kutladı. O isimlerden biri de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan oldu. Erdoğan, Twitter hesabı üzerinden bir mesaj yayımladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

"Yüreğiyle, fedakârlığıyla ömrünü ailesinin huzuruna, mutluluğuna, refahına adayan tüm babaların #BabalarGünü’nü tebrik ediyorum. Başta şehitlerimiz olmak üzere ebediyete irtihal etmiş tüm babaları rahmetle, hayır dua ile yâd ediyorum."

Erdoğan'dan madalya kazanan sporculara tebrik Erdoğan'dan madalya kazanan sporculara tebrik Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Para Yüzme Dünya Şampiyonası'nda madalya kazanan sporculara tebrik etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Dursun Özbek ve Erden Timur'u Vahdettin Köşkü’nde kabul etti Cumhurbaşkanı Erdoğan, Dursun Özbek ve Erden Timur'u Vahdettin Köşkü’nde kabul etti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Özbek ve Galatasaray Sportif A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Vekili Erden Timur’u Vahdettin Köşkü’nde kabul etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Togg mesajı: Yıl sonuna kadar üretim bandından indireceğiz Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Togg mesajı: Yıl sonuna kadar üretim bandından indireceğiz Son dakika: Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Enerji ve İklim Konulu Büyük Ekonomiler Forumu'na canlı bağlantıyla katıldı. Erdoğan Togg'un yıl sonu üretim bandından indirileceğini söyledi.