Hangisini daha çok seviyorsun? Seçtiğin hayvan kişiliğini belirliyor!

- Güncelleme Tarihi:
Editör: Demet İlce
Hangisini daha çok seviyorsun? Seçtiğin hayvan kişiliğini belirliyor!
Kişilik Testi, Karakter Analizi, Evcil Hayvan Testi

Hayvanlar aleminde çeşit çeşit canlı vardır. Bunlardan bazıları var ki çoğu kişi tarafından çok sevilir. Kedi, köpek, balık, kuş evde en çok beslenilen evcil hayvanlardır. Hayvanların hepsi birbirinden güzel olsa da bazıları diğerlerine göre daha çok tercih edilir. Peki, sen hangisini daha çok seviyorsun? Aşağıdaki fotoğraflardan köpek, kedi, at, kaplumbağa, balık ve kuş arasında tercihini yap, karakterini analiz edelim.

En tatlı kişilik testi ya da karakter analizine hoş geldiniz! Sokak hayvanları ya da evcil hayvanlar, bu dünyanın en güzel varlıklarıdır. Sıradaki testimizde bu hayvanlardan bazılarını sizin için seçtik. Siz de kişiliğinizin bilinmeyen ve fark etmediğiniz yönünü görmek istiyorsanız köpek, kedi, at, kaplumbağa, balık ve kuş arasından birini seçin ve gerisini bize bırakın. Daha çok sevdiğin hayvan nasıl bir karaktere sahip olduğunu gösteriyor. Hazrısan başlayalım...

SEÇTİĞİN HAYVAN KİŞİLİĞİNİ BELİRLİYOR!

Köpek: Köpekler bu dünyadaki en sevilen ve en çok sahiplenilen hayvanların başında gelir. Köpeklerin özellikleri cinslerine göre değişiklik gösterse de genel anlamda köpekler sot canlısı olma özellikleriyle tanınır. Oyuncu, öğrenmeye açık, meraklı olan bu hayvanlar, sevdiği insana karşı aşırı sadıktır. Yeri geldiğinde duygusal olabilirler. Köpeği seçtiyseniz siz meraklı, korkusuz, agresif, tepkili, heyecanlı, sosyal, eğitime önem veren bir kişisiniz. 

Hangisini daha çok seviyorsun? Seçtiğin hayvan kişiliğini belirliyor!

Kedi: Genellikle köpek sevenlerin kedi sevmediği, kedi sevenlerin ise köpek sevmediği düşünülür. Aslında bu düşüncenin altında köpeklerin daha sadık olması, kedilerin ise özgürlüğüne meraklı olması yatar. Bundan dolayı, evine gittiğinde sarılıp oynayabileceği, yanındayken yalnız hissetmeyeceği bir hayvan isteyenlerin tercihi genelde köpek olur. Fakat kediler de cinslerine göre ayrılır veher cinsin kendine özgü özellikleri vardır. Kediler genellikle hareketli ya da sakin, meraklı, oyuncu, zeki, zihinsel olarak aktif ve kararlı hayvanlardır. Eğer kediyi seçtiyseniz bağımsızlığınıza meraklı, mizah anlayışı yüksek, sosyal bir insansınız. Fakat yeri geldiğinde endişeli ve stresli olabiliyorsunuz.

Hangisini daha çok seviyorsun? Seçtiğin hayvan kişiliğini belirliyor!

At: Çiftlik hayvanı olan at, en çok dış görünüşü ile dikkat çeker. Güzellikleri ile herkesi kendine hayran bırakan atlar, binek hayvanıdır. Hızı ile tanınan at, günümüzde pek fazla olmasa da otomobilin olmadığı zamanlarda en çok tercih edilen hayvanlardı. Eğer tercihiniz attan yanaysa siz sosyal ve duygusal bir insansınız. Baskın bir karakteriniz var, şiddet hiç size göre bir şey değil. Her şeyi konuşarak ve sakince halletmeyi seviyorsunuz. Disiplinli bir insansınız ve sevdiğiniz insanlara sadıksınız. Son derece güvenilirsiniz. Nazik ve ilgili birisiniz.

Hangisini daha çok seviyorsun? Seçtiğin hayvan kişiliğini belirliyor!

Kaplumbağa: Kaplumbağa görünüş olarak oldukça tatlı hayvanlardır. Fakat genellikle dokusundan dolayı herkesin tercih ettiği hayvanlar arasında değildir. Eğer kaplumbağayı diğer hayvanlardan daha çok seviyorsanız siz içe dönük birisiniz. Asosyalsiniz ve bu özelliğinizi seviyorsunuz. Bunun yanında çalışkan, mantıklı ve zekisiniz. İlgi odağı olmak hoşunuza gitmiyor, bundan dolayı genellikle evde takılıyorsunuz. Yalnız kalmak sizin için hiç zor değil.

Hangisini daha çok seviyorsun? Seçtiğin hayvan kişiliğini belirliyor!

Balık: En çok bakılan evcil hayvanların başında balık gelir. Evde çok fazla yer kaplamamasından dolayı balık, en çok tercih edilen hayvanların başında gelir. Birçok balık çeşidi vardır. Eğer balık en sevdiğiniz hayvansa siz pozitif bir insansınız. Sakinlik sizin için vazgeçilmez. Stresten olabildiğince kaçıyorsunuz. Barışçıl birisiniz.

Hangisini daha çok seviyorsun? Seçtiğin hayvan kişiliğini belirliyor!

Kuş: Bir diğer en çok tercih edilen evcil hayvanların başında kuş gelir. Oldukça sıcak kanlı bu tüylü hayvanı tercih ettiyseniz siz dışa dönük birisiniz.Sıcak ve sevecen kişiliğinizle dikkat çekiyorsunuz. Risk almayı seviyorsunuz, bundan dolayı sabırlı değilsiniz. Zeki ve hırlısınız. Kuş türleri oldukça fazladır. Bundan dolayı sahipleneceğiniz kuş türüne göre de özellikleriniz değişebilir.

Hangisini daha çok seviyorsun? Seçtiğin hayvan kişiliğini belirliyor!

İLK GÖRDÜĞÜN HAYVAN BASKIN ÖZELLİKLERİNİZİ ORTAYA ÇIKARIYOR

Tüm kişilik testleri için www.turkiyegazetesi.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...