Türkiye GazetesiTürkiye Gazetesi
 •      

Ne Gemiler Yaktım yeni bölüm ne zaman? Ne Gemiler Yaktım 2. bölüm fragman izle, Ne Gemiler Yaktım oyuncuları kim?

Düzenleyen: / Kaynak: Türkiye Gazetesi
- Güncelleme:
Ne Gemiler Yaktım yeni bölüm ne zaman? Ne Gemiler Yaktım 2. bölüm fragman izle, Ne Gemiler Yaktım oyuncuları kim?

Hayatın İçinden Haberleri  / Türkiye Gazetesi

Ne Gemiler Yaktım dizisi Pazartesi günü Show Tv’de seyirciyle buluşuyor. İlk bölümünün yayınlanmasıyla izleyicide büyük merak uyandıran dizinin oyucuları ve yeni bölümü araştırılıyor. Ne Gemiler Yaktım 2. bölüm ne zaman çıkacak, fragmanı verildi mi? İşte diziye dair merak edilenler…

Ne Gemiler Yaktım dizisi Show TV'de izleyici ile buluştu. Senaryosunu Banu Kiremitçi Bozkurt'un kaleme aldığı dizinin yönetmenliğini ise Altan Dönmez üstleniyor. Hem oyuncu kadrosuyla hem de konusu ile gündemde yerini alan Ne Gemiler Yaktım’ın 2 bölüm fragmanı da yayınlandı. Ne Gemiler Yaktım oyuncuları, konusu ve yeni bölüm ile ilgili tüm detaylar.

NE GEMİLER YAKTIM YENİ BÖLÜM (2. BÖLÜM) NE ZAMAN, FRAGMAN YAYINLANDI MI?

Sevilen dizi Ne Gemiler Yaktım her Pazartesi Show TV ekranlarında seyirciyle buluşuyor. Ne Gemiler Yaktım 2. bölümü ile 11 Aralık saat 20.00'de Show TV ekranlarında yayınlanacak. Yeni bölümün fragmanı ise dizinin Youtube kanalında yayınlandı.

Ne Gemiler Yaktım yeni bölüm ne zaman? Ne Gemiler Yaktım 2. bölüm fragman izle, Ne Gemiler Yaktım oyuncuları kim?

NE GEMİLER YAKTIM KONUSU NEDİR?

Ne Gemiler Yaktım  anne olan Yasemin (Deniz Baysal) ve Fidan’ın (Devrim Özkan) yollarının kesişmesiyle başlayor. Yasemin ve Fidan'ın kesişen hayatlarını ve onların birbirlerine destek olarak hayatta kalma mücadelesini anlatıyor. Fidan, karanlık bir adam olan kocası Rutkay'ın ardında bıraktığı izleri ve onun kirli işlerini ortaya çıkarmaya çalışan baş komiser Toprak, Yasemin ve Fidan'ın yaşamlarını değiştirecek olayların merkezinde yer alır.

NE GEMİLER YAKTIM DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER?

Ne Gemiler Yaktım’ın başrollerinde Deniz Baysal, Devrim Özkan, Berk Hakman ve Erkan Kolçak Köstendil yer alırken dizinin kadrosunda Mert Denizmen, Onuryay Evrentan, Nazmi Kırık, Ata Çağlan Timur, Süreyya Kilimci ve Çiğdem Selışık Onat ile Macit Koper gibi usta ve başarılı isimler de rol alıyor.

 

Düzenleyen:  - Hayatın İçinden
Kaynak: Türkiye Gazetesi
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.