Oscar Ödül Töreni 2024 ne zaman? Oscar Töreni nerede, saat kaçta yapılacak?

- Güncelleme Tarihi:
Editör: Türkiye Gazetesi / Kaynak: Türkiye Gazetesi
Oscar Ödül Töreni 2024 ne zaman? Oscar Töreni nerede, saat kaçta yapılacak?
Oscar Ödülleri, Oscar Ödülleri Sunucusu

Dünya çapında heyecanla takip edilen Oscar Ödül Töreni'nin detayları araştırılıyor. 2024 senesinde 96.sı düzenlenecek olan tören ile ilgili Oscar Ödül Töreni 2024 ne zaman? Oscar Töreni nerede, saat kaçta yapılacak? soruları araştırıldı. Detaylar...

Oscar Ödül Töreninin 2024 senesinde ne zaman ve nerede olacağı merak konusu oldu. Dünyanın her yerinden sıkı sıkıya takip edilen Oscar Töreni hakkında detaylar araştırıldı. En çok merak edilenler arasında ise nerede ve ne zaman olacağı yer aldı. Peki, Oscar Ödül Töreni 2024 ne zaman? Oscar Töreni nerede, saat kaçta yapılacak?

OSCAR ÖDÜL TÖRENİ 2024 NE ZAMAN OLACAK?

96. düzenlenen Oscar Töreni, 10 Mart 2024'te Hollywood, Los Angeles, California'daki Dolby Tiyatrosu'nda gerçekleşecek. Ödül listelerinin kısa versiyonu 21 Aralık'ta belli olurken, adaylar 23 Ocak’ta belirlenecek. 

OSCAR ÖDÜL TÖRENİ 2024 SUNUCUSU KİM OLACAK?

Törenin suncuculuğunu başarılı isim Jimmy Kimmel yapacak.

UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...