Türkiye GazetesiTürkiye Gazetesi
 •      

Sandık Kokusu ilk bölümde neler olacak? Sandık Kokusu 1. Bölüm izle!

Düzenleyen: / Kaynak: Türkiye Gazetesi
- Güncelleme:
Sandık Kokusu ilk bölümde neler olacak? Sandık Kokusu 1. Bölüm izle!

Hayatın İçinden Haberleri  / Türkiye Gazetesi

Sandık Kokusu ilk bölümüyle Çarşamba 20.00'de Show TV'de izleyici ile buluşacak. Dizi severler tarafından heyecanla beklenen dizinin ilk bölümünde neler olacak? Sandık Kokusu 1. Bölüm konusu ne? Gerçek hikayeden mi alındı?

Yapımcılığını O3 Medya'nın üstlendiği 'Sandık Kokusu' ilk bölümü ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Kadrosunda; Özge Özpirinçci, Demet Akbağ, Metin Akdülger ve Necip Memili gibi usta isimleri buluşturan dizi yakında başlıyor. Show TV iddialı çıkış yapan yeni dizisi Sandık Kokusu için 3 farklı fragman yayınladı. İzleyiciler arama motorlarında dizinin konusunu araştırıyor. Sandık Kokusu ilk bölüm yayınlandı mı? Peki Sandık Kokusu'nun ilk bölümde neler olacak? sorusu gündeme geldi.

SANDIK KOKUSU 1. BÖLÜM’DE NELER OLACAK

Yetenekli oyuncu kadrosu ile ekranlara gelecek  Sandık Kokusunun ilk bölümüne dair edinilen bazı ipuçları şöyle…Sandık Kokusu'nun ilk bölümünde; Kuzey’in kaybolması Karsu’nun (Özge Özpirinçci) hayatını mahvederken, Karsu ve Filiz (Demet Akbağ) bir daha görüşmemek üzere ayrılırlar.Karsu üçüncü çocuğunu yeni doğurmuş, annesi Filiz ona yardıma gelmiştir. Filiz, kızı biraz rahat etsin diye Karsu’nun oğlu Kuzey’i İstanbul’a götürürken talihsiz bir olay olur ve Kuzey kaybolur. Kuzey’in kaybolması Karsu’nun hayatını mahvederken, Karsu ve Filiz bir daha görüşmemek üzere ayrılırlar.

Düzenleyen:  - Hayatın İçinden
Kaynak: Türkiye Gazetesi
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.