Türkiye GazetesiTürkiye Gazetesi
 •      

Sweet Home 2. sezon ne zaman çıkacak? Netflix Sweet Home 2. sezon yayın tarihi

Düzenleyen: / Kaynak: Türkiye Gazetesi
- Güncelleme:
Sweet Home 2. sezon ne zaman çıkacak? Netflix Sweet Home 2. sezon yayın tarihi

Hayatın İçinden Haberleri  / Türkiye Gazetesi

Netflix, Sweet Home'un 2. ve 3. sezonlarının daha geniş bir hikaye ve oyuncu kadrosuyla peş peşe çekileceğini duyurmuştu. Sweet Home yeni sezon ne zaman yayınlanacak? Sweet Home 2. Sezon yayın tarihi belli oldu mu, ne zaman çıkıyor? Sweet Home 2. sezon fragmanı yayınlandı mı?

Dijital yayın platformu Netflix’in Kore yapımı dizisi Sweet Home’un izleyiciler tarafından ilgi görerek büyük çıkış yakalamasının ardından Netflix 2. sezon ve 3. sezon anlaşmaların yenilemesine yönelik karar almıştı. İlk sezonu ile 2020 yılında izleyici karşısına çıkan dizinin hayranları Sweet Home  2. sezonu heyecanla bekliyor. Sweet Home 2. Sezon yayınlandı mı, Sweet home 2. Sezon ne zaman çıkacak? soruları arama motorlarında araştırılıyor. Sweet Home dizi konusu, oyuncuları kim? Sweet Home yeni sezon ne zaman geliyor, Netflix Sweet Home 2. Sezon gelecek mi? İşte detaylar...

SWEET HOME 2. SEZON NE ZAMAN ÇIKACAK?

Netflix, diziyi resmi olarak ikinci sezon için yeniledi. Güney Kore dizisi, Sweet Home'un Netflix'te yayınlanmasından bir buçuk yıl sonra, yayıncı Sweet Home'un ikinci sezonu için geri döneceğini ve resmi olarak yapım aşamasında olduğunu duyurdu. Dizinin 2 ve 3. sezon çekimlerinin 2023'ün başlarında Güney Kore'de başlayacağı ve ilk sezonun 2023 Şubat ayının ortalarında sona ereceği öne sürüldü.13 Mart'ta HeraldPop, 2. ve 3. sezon çekimlerinin tamamlandığını doğruladı.  Sweet Home 2. sezonun resmi yayın tarihini henüz açıklamadı ancak 2023'ün başlarında Netflix, bu yıl gelecek K-dizilerinin listesini açıkladı ve Sweet Home 2. sezon listede yer aldı.

SWEET HOME 2. SEZON OYUNCULARI KİMLER?

Dram-Bilim kurgu türündeki dizinin yayın platformu Netflix, Sweet Home 2. sezon oyuncu kadrosunu da onayladı. Asıl oyuncu kadrosundaki Lee Si-young, Ko Min-si ve Park Kyu-young'ın yanı sıra, sevilen yıldızlar Song Kang ve Lee Jin-uk da diziye geri dönecek. Dizinin yönetmeni Lee Eung-bok ile tekrar buluşarak Green Home'da hayatta kalanların yarım kalan hikâyesini anlatmaya devam edecekler. Oyuncu kadrosu, diziye katılacağı yeni onaylanan Yoo Oh-seong, Oh Jung-se, Kim Moo-yeol ve Jung Jin-young ile tamamlanacak.

Sweet Home 2. sezon ne zaman çıkacak? Netflix Sweet Home 2. sezon yayın tarihi

SWEET HOME DİZİ KONUSU

Dünya çapında geniş hayran kitlesine sahip olan yayınlandığı ilk 22 haftada dünya çapında 4 milyon ücretli abone tarafından görüntülenen Sweet Home dizisi, izole edilmiş bir alanda, canavarlaşmış insanlar ile mücadele eden bir grubun etrafında dönmektedir.

SWEET HOME 2. SEZONDA NELER OLACAK?

Song Kang, Lee Jin-uk, Lee Si-young, Ko Min-si ve Park Gyu-young  ilk sezonda sezonda canavara dönüşmüştü. Komşularına karşı kanlı savaşlarda hayatını riske atarak ezici bir gerilime neden olan Green Home, yepyeni bir tür olan heyecan ve gerilimi sunmak için 2. Sezonda tekrar geri dönüyor. Oyuncular Yoo Oh-seon, Oh Jung-se, Kim Mu-yeol ve Jin-young yeni sezonun kadrosuna dahil olarak hayatta kalmak için kendilerini bir yol ayrımında bulan insan doğasının ve arzularının farklı boyutlarını anlatıyor. Sweet Home 2. Sezon, genişleyen hikayesiyle dünyanın dört bir yanındaki hayranları tarafından merakla bekleniyor.

Düzenleyen:  - Hayatın İçinden
Kaynak: Türkiye Gazetesi
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Fatma 1 Aralık 2023 15:00

ilk sezonu bitiremedim ben yarıda bıraktım tavsiye etmem pek

esra akıncı 1 Aralık 2023 14:59

ben diziyi pek beğenmedim 4/10 veririm