Geçtiğimiz Nisan ayında meme kanserine yakalandığını açıklayan ve uzun süre setlere ara veren Canan Ergüder, 'Oğlum' dizisiyle setlere geri dönüyor.

SETLERE GERİ DÖNÜYOR

Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Ay Yapım imzalı dizide dar gelirli bir ailenin 6 yaşındaki oğlu Kaan ve maddi durumu iyi olan başka bir ailenin 12 yaşındaki bilgisayar oyunu düşkünü oğlu Cem'in dramatik hikayesi anlatılacak. Dizinin aynı zamanda anlatıcısı olan Pedagog Demet'ini Canan Ergüder canlandıracak.

“GAYET İYİYİM TOPARLANIYORUM”

Geçtiğimiz haftalarda sağlık durumu hakkında konuşan Ergüder, "Gayet iyiyim, toparlıyorum. Zor bir süreçti... Tedavim bitmek üzere. Kemoterapim bitti, radyoterapim de bitmek üzere" demişti.

Minik Leyla'nın ölümüne ilişkin davada yeni gelişme Minik Leyla'nın ölümüne ilişkin davada yeni gelişme Ağrı'da kaybolduktan 18 gün sonra cesedi bulunan 4 yaşındaki Leyla Aydemir'in ailesinin avukatı çocuğun ölümüne ilişkin yargılanan 7 sanığın beraatına itiraz etti.

Makedonyalı tursitler 'ölüm otobüsü'ne böyle yürüdü Makedonyalı tursitler 'ölüm otobüsü'ne böyle yürüdü İstanbul'dan Makedonyalı turistleri alarak Bulgaristan'a dönen ve burada kaza sonrası alev alan tur otobüsünde 46 kişi feci şekilde hayatını kaybederken 7 yolcu ise camları kırarak yaralı kurtulmuştu. Turistlerin İstanbul'dan ayrılmadan önceki son görüntüleri otogar kameralarına yansıdı.

Delta varyantı anne ölümlerini etkiledi: Risk 5 kat daha yüksek Delta varyantı anne ölümlerini etkiledi: Risk 5 kat daha yüksek Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Göz Hastalıkları Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Hüban Atilla, Covid-19’un şaşılığa sebep olabildiğini, son dönemde bu vakalarla sık karşılaştıklarını belirterek, "Koronavirüsü illaki ağır atlatmak gerekmiyor, hafif geçirenlerde de rastlıyoruz" dedi.