Çukur 67. bölüm izle, Çukur sezon finali izle, Çukur son bölüm full tek parça sansürsüz izle, Çukur 27 Mayıs sezon finali full izle, Çukur 2. sezon finali izle... Show TV ekranlarının rekortmen dizisi Çukur, bu hafta sezon finali ile izleyicileri yine ekran başına kilitleyecek! Sevilen dizi Çukur, 27 Mayıs akşamı 67. bölümü ile izleyicilere kısa süreli veda ediyor. Takipçilerinin heyecanla beklediği yeni bölümün fragmanları ise nefes kesti! Fragmanı izleyenler yeni bölümde neler olacak merak ediliyor. Çukur 67. bölüm canlı izle, Çukur son bölüm tek parça izle, Çukur sansürsüz tek parça izle, Çukur 2. sezon finali, Çukur 2. sezon 34. bölüm izle gibi merak edilenler haberimizde diziseverlerle buluşuyor

ÇUKUR 67. BÖLÜM SEZON FİNALİ İZLE (ÇUKUR 27 MAYIS 67. SON BÖLÜM İZLE)

ÇUKUR 67. BÖLÜMÜ KANALIN İNTERNET SİTESİNDEN İZLEYEBİLİRSİNİZ

ÇUKUR DİZİSİNİN KONUSU

İstanbul’un en belalı mahallerinden Çukur’un kontrolü Koçova ailesinin elindedir. Koçovalıların Çukur’u yönetirken en önemli kuralları da uyuşturucuya asla izin vermemeleridir. Ancak gözünü bu mahalleye dikmiş ve bu yasağı kırmaya hazırlanan yeni bir grubun ortaya çıkması ile mevcut düzen bozulur. Tam Koçovalıları pes ettirdiklerini düşündüklerinde, ailenin küçük oğlu Yamaç yıllar önce bambaşka bir hayat kurmak için arkasında bıraktığı Çukur’a geri dönecek ve yeni bir dönem başlayacaktır.

Yamaç yıllar önce Çukur’u ve ailesini arkasında bırakarak yarınını düşünmediği bir hayata dalmıştır. Karşısına en az kendisi kadar hesapsız, yaralı ve tehlikeli ama bir o kadar da güzel bir genç kadın olan Sena çıkınca sonsuz aşkı bulduğuna inanır. 'Ölene kadar mutlu' olmak üzere bir araya gelen bu genç çiftin hayatına Çukur’un ve Yamaç’ın ailesinin yeniden girmesi ile hiçbir şey artık hayalini kurdukları gibi olmayacaktır.

Yamaç’ın Çukur’daki geleceği ve Sena’nın geçmişi ortak bir hayat kurmalarına izin verecek midir?

Senaryosunu Gökhan Horzum’un kaleme aldığı Çukur’un yönetmenliğini Sinan Öztürk üstleniyor. Çukur’da Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocaoğlu, Öner Erkan, Necip Memili, Erkan Avcı, Berkay Ateş, Kubilay Aka gibi son dönemin gözde oyuncuları ile usta oyuncular Ercan Kesal, Perihan Savaş ve Şenay Gürler yer alıyor. Dizide bu isimlere Kadir Çermik, İrem Altuğ, Boncuk Yılmaz, Mustafa Kırantepe, Mehmet Yılmaz Ak, Cem Uslu, Uğur Yıldıran, Aytaç Uşun, İlayda Alişan, Ece Yaşar, Halil Babür, Gökşen Ateş eşlik ediyor.