Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın telefon diplomamasisi sürüyor. Bu kapsamda Rusya Devlet Başkanı Viladimir Putin ile bir görüşme gerçekleştiren Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, Türkiye-Rusya ilişkileri ve bölgesel konular üzerine görüştüğü öğrenildi.

ERDOĞAN, PUTİN'İN DOĞUM GÜNÜNÜ KUTLADI
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığından yapılan açıklamaya göre, Erdoğan-Putin görüşmesinde, Türkiye-Rusya ilişkileri ve bölgesel konular ele alındı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, görüşmede, Rusya Devlet Başkanı Putin'in doğum gününü de kutladı.

Putin, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Soçi'de gerçekleşen görüşmede konuştu Putin, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Soçi'de gerçekleşen görüşmede konuştu Rusya Devlet Başkanı Vladamir Putin, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile bir araya geldiği Soçi'de Suriye ve Libya konuları dahil, Türkiye ile uluslararası arenada iş birliğinin başarıyla sürdüğünü söyledi.

Soçi'de, Erdoğan-Putin Zirvesi hazırlıkları Soçi'de, Erdoğan-Putin Zirvesi hazırlıkları Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rusya Devlet Başkanı Putin'in davetiyle bugün Soçi'de gerçekleştirilecek zirveye katılım sağlayacak. Erdoğan'ın ziyareti öncesi Soçi'de hummalı hazırlıklar gerçekleştirildi.