Doktor, hastanede uygunsuz davranışlarda bulunan bir kişiyi uyardığı için bıçaklı saldırıya uğradı. Olay, Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesinde meydana geldi. Akşam saatlerinde poliklinikte çalışan Ortopedi Asistanı Doktor Ertan İskender, hasta muayene ettiği esnada hastaneye gelerek uygunsuz davranışlarda bulunan Bayram N.’yi uyardı.

Kendini uyaran doktoru gelişi güzel bıçakladı
Bayram N. ise uyarılara aldırış etmeyerek üzerinde bulunan bıçağı çıkardığı gibi gelişi güzel, doktor İskender’i elinden ve belinden bıçakladı. Araya güvenlik görevlileri girdi ve saldırgan etkisiz hale getirilerek polise haber verildi. Olay yerine gelen ekipler Bayram N.’yi gözaltına aldı.

Rahatsızlığı olmadığı halde sürekli hastaneye geliyormuş
Gözaltına alınan Bayram N.'nin, birkaç haftadır herhangi bir rahatsızlığı olmamasına rağmen hastaneye gelip, uygun olmayan taşkınlık seviyesinde davranışlarda bulunduğu belirtildi. Psikolojik sorunları olduğu ileri sürülen Bayram N.'nin, bugün de aynı davranışlarda bulunduğu, doktorun uyarması üzerine de bıçakla saldırdığı öğrenildi.

Doktorun ise hayati tehlikesinin olmadığı öğrenildi. Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

Bakan Koca'dan doktora saldırı açıklaması: Durumu yakından takip ediyorum Bakan Koca'dan doktora saldırı açıklaması: Durumu yakından takip ediyorum Sağlık Bakanı Fahrettin Koca , doktora karşı saldırıya ilişkin açıklama yaptı

Zeynep doktor 8 ay önce evlendiği kocası tarafından öldürüldü Zeynep doktor 8 ay önce evlendiği kocası tarafından öldürüldü Kan donduran haber Ankara’dan geldi, Zeynep doktor 8 ay önce evlendiği kocası tarafından bıçaklanarak öldürüldü.

Doktor müdahale ettiği yaralıdan dayak yedi Doktor müdahale ettiği yaralıdan dayak yedi Acil servise getirilen yaralı kendisini tedavi eden doktora küfür edip dövdükten sonra hastaneden kaçtı.

Karnında makasla 2 ay gezdi Karnında makasla 2 ay gezdi Aydın'da meydana gelen enteresan olayda mide şikayeti ile hastaneye kaldırılan kadın geçirdiği operasyon sonrası hayatının şokunu yaşadı. Tam 2 ay boyunca karnında unutulan makasla gezdi, işte o haberin detayları...