Arnavutköy’de iskele demiri taşıyan bir kamyonun tahtalar ile çakılmış olan kasası dönüş yaptığı sırada devrildi.

KASASI DEVRİLDİ

Eski Edirne Asfaltı Caddesi Arnavutköy Devlet Hastanesi mevkisinde meydana gelen kazada, inşaatlarda kullanılan iskele demirlerinin yüklü olduğu 52 K 7677 plakalı kamyonun sürücüsü, dönüş yapmak istediği esnada aracın tahtalar ile çakılarak sabitlenmiş olan kasası devrildi.

FACİANIN EŞİĞİNDEN DÖNÜLDÜ

Devrilen kasada bulunan tonlarca demir boş olan yola ve kaldırıma savruldu. Yoldan o esnada hiçbir aracın veya yayanın geçmemesi büyük faciayı önledi.

PCR testi zorunluluğu aşıda hız kazandırdı PCR testi zorunluluğu aşıda hız kazandırdı Aşı olmayan vatandaşlara birçok alanda PCR testi zorunluluğu getirilmesi, aşılama çalışmalarına hız kazandırdı.

Direksiyon başında epilepsi nöbeti geçirince kaza yaptı Direksiyon başında epilepsi nöbeti geçirince kaza yaptı ​Erdek’te epilepsi nöbeti geçiren sürücünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği otomobil, önce 1 araca ardından trafik tabelasına, 2 ağaca ve kaldırıma çarptı. Çarpmanın etkisiyle ters dönen araçtan sürücü ile yanında bulunan 2 çocuğu, kendi imkanlarıyla otomobilden çıkarak tedbir amaçlı hastaneye kaldırıldı.

Erzurum'da feci iş kazası! Erzurum'da feci iş kazası! Erzurum'da feci bir iş kazası oldu. Heyelan iş makinasının üstüne geldi, içindeki işçi sıkışarak can verdi.