Şişli Mecidiyeköy'de araçların camlarını silerek para kazanmaya çalışan 3 kişi, trafik ışıklarının yakınında bulunan kafe çalışanlarıyla tartışmaya başladı. Tartışmanın ardından kimliği öğrenilemeyen cam silici şahıslar adeta terör estirerek, kafeyi basıp iş yeri sahibini ölümle tehdit etti. Bunun üzerine kafe çalışanlarıyla cam siliciler arasında arbede yaşandı.

CAM SİLİCİLERLE KAFE ÇALIŞANLARINI KAVGASI TRAFİĞE TAŞINDI

Kafe çalışanlarıyla cam siliciler arasında yaşanan itişme ve kakışma sonrasında, taraflar birbirine girdi. Yumruk ve tekmelerin uçuştuğu kavga, trafik yoğunluğunun yaşandığı yola taşındı. Araçların arasına düşen şahıslardan bir tanesi yerde tekmelere maruz kalırken, vatandaşlar ayırmak için uğraştı. Kavgayı gören trafik polisleri şahısları ayırmak için uzun süre uğraştı.

KAVGA ÇIKARTAN ŞAHISLAR GÖZALTINA ALINDI

Polis ekiplerine zorluk çıkartan şahıslar güçlükle ayrılırken, yerde yatan bir şahsı da polis ekipleri kaldırarak yol kenarına getirdi. Kavgaya karışan şahıslar olay yerine gelen polis ekipleri tarafından gözaltına alınarak, polis merkezine götürüldü. Kavga nedeniyle aksayan trafiğin normal akışı ise polislerin yaptığı çalışmalarla tekrar normal döndü.

CAM SİLİCİLERİN TERÖR ESTİRDİĞİ O ANLAR KAMERADA

Şişli’de cam silicilerle kafe çalışanları arasındaki kavga anı ise cep telefonu kamerasına yansıdı. Görüntülerde, şahıslar arasında itişme ve kakışmanın yaşandığı daha sonra ise yumruk ve tekmelerle birbirlerine saldırıp trafiğin ortasında kavgaya devam ettikleri ve sonrasında ayrıldıkları görülüyor.

İstanbul’da “cam silici” terörü kamerada İstanbul’da “cam silici” terörü kamerada Klasik otomobilin içerisindeki gelin ve damat, araçları izinsiz temizleyen cam silicilerin hedefi oldu. Zarf alabilmek için hareket eden araca tutunarak hem kendi hem de araçtakilerin canını tehlikeye attı.

Sürücülere zor anlar yaşatan cam silicilere operasyon Sürücülere zor anlar yaşatan cam silicilere operasyon Trafik ışıklarında duraklama yapan araçların camlarını silerek sürücülerden zorla para talep etikleri iddia edilen 4 şüpheli yakalanarak gözaltına alındı.