Salihli’nin Çökelek Mahallesi’nde yaşayan E.A.(52), kendisini arayan ve Fatih olarak tanıtan bir kişinin “Dedemde 120 tane Osmanlı altını var” diyerek Gölmarmara ilçesinde buluşmak istediğini söyledi. Kendisini pazarcı olarak tanıtan kişiden şüphelenen E.A, durumu polise bildirdi.

POLİS TAKİBE ALDI, SAHTE ALTIN İLE YAKALANDILAR

Polis, bunun üzerine Gölmarmara ilçesine giden E.A’yı takibe aldı. Polis, Gölmarmara ilçesine bağlı Atatürk Mahallesi’nde A.S.(67) ve B.D.’yi (43) 120 sahte Osmanlı altını ile suçüstü yakaladı.

2 şüpheli gözaltına alınırken, konuyla ilgili çalışmanın devam ettiği belirtildi.

Kredi çekmek istedi! Telefon dolandırıcılarının kurbanı oldu Kredi çekmek istedi! Telefon dolandırıcılarının kurbanı oldu Tekirdağ’da aracını yenilemek isteyen bir vatandaş, dolandırıcıların kurbanı oldu. Telefonla arayan dolandırıcılar emekli vatandaşın, 45 bin lirasından etti.

Bursa’da akılalmaz olay: Dolandırıldığı adam tarafından ikinci kez dolandırıldı! Bursa’da akılalmaz olay: Dolandırıldığı adam tarafından ikinci kez dolandırıldı! Bursa’da inşaatı yarıda bırakıp kaçan müteahhit tarafından 60 bin lira dolandırılan yaşlı adam, parasını geri vereceklerini söyleyen kişiler tarafından tekrar dolandırılarak 3 bin lirasını kaptırdı.