D-100 karayolu Erenler ilçesi Küçükesence kavşağı Akyazı istikametinde kaza meydana geldi. Kavşakta bulunan trafik ışıklarında otomobil,  otomobil, hafif ticari araç ve kamyonun çarpışması neticesinde zincirleme trafik kazası meydana geldi. Toplam dört aracın karıştığı zincirleme trafik kazasında bir kişi hafif şekilde yaralandı.

Konunun haber verilmesi üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Bölgeye ulaşan sağlık ekiplerince yaralı, hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.

Kaza sebebi ile bölgede trafik bir süre kontrollü olarak tek şeritten sağlandı. Kazaya karışan araçların yoldan kaldırılması ile birlikte trafik normal seyrine dönerken, polis kaza ile ilgili inceleme başlattı.

Feci kaza: Çamaşır asarken öldü Feci kaza: Çamaşır asarken öldü Bursa'da evinin balkonuna çamaşır asmak için çıkan kadın bir anlık dikkatsizlikle 15 metre yükseklikten aşapı düşüp hayatını kaybetti.

Kuzey Marmara Otoyolu'nda pes peşe kaza! Kamyon devrildi, 6 araç birbirine girdi Kuzey Marmara Otoyolu'nda pes peşe kaza! Kamyon devrildi, 6 araç birbirine girdi Kuzey Marmara Otoyolu'ndaki bir aracın arıza sebebiyle yolun kenarına park ettiğini gören kamyon şoförü, araca çarpmamak için manevra yapınca devrildi. Seyir halindeki 5 araç da kamyonun arkasından art arda kaza yaptı. Kazada 3 kişi yaralandı.