Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre ülke genelinde yağış beklenmiyor. Yurdun kuzeybatı kesimlerinin parçalı ve çok bulutlu, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

SARI UYARI VERİLDİ

Kuzey ve iç kesimlerde yer yer yoğun olmak üzere sis ve pus hadisesi bekleniyor. Balıkesir, Bursa, Çanakkale, Edirne, İstanbul, Kırklareli, Tekirdağ ve Yalova'da beklenen yoğun sis nedeniyle sarı uyarı verdi. Meydana gelebilecek olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması istendi.

Hava sıcaklıklarının yurt genelinde mevsim normallerinin 4-6 derece üzerinde seyretmesi bekleniyor.

Meteoroloji açıkladı: 2 ilde sağanak alarmı (4 Kasım 2021 hava durumu) Meteoroloji açıkladı: 2 ilde sağanak alarmı (4 Kasım 2021 hava durumu) Metetoroloji'den yapılan açıklamaya göre; Van ve Hakkari ile çevrelerinde sağanak yağış bekleniyor. Bununla birlikte doğu ve karadeniz bölgelerinde sıcaklıkalrının 2-4 derece artacağı öngörülüyor.

Yurt genelini etkisi altına alacak: Meteoroloji'den sağanak uyarısı Yurt genelini etkisi altına alacak: Meteoroloji'den sağanak uyarısı Meteoroloji, yurt genelinde sağanak ve şiddetli sağanağın görüleceğini bildirdi. Bununla birlikte hava sıcaklıklarında 2 ila 4 derece artışın beklendiği öğrenildi.