İş için geldiği Çorum'dan memleketi Yozgat'a dönmek üzere yola çıkan şahıs, bir anda yolun ortasında fenalaşarak yere yığıldı. Vatandaşların sağlık ekiplerine haber vermesi üzerine hastaneye kaldırılan talihsiz adam, burada yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

OTOBÜSE BİNMEK ÜZERE ATTIĞI ADIM ÖLÜME GÖTÜRDÜ
Olay, Osmancık Caddesi üzerindeki köprünün altında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, bazı işlerini görmek için öğle saatlerinde Çorum’a gelen Yozgat'ın Yerköy ilçesi nüfusuna kayıtlı Mehmet Abbasoğlu (54), işlerini bitirdikten sonra memleketine dönmek için Osmancık Köprüsü’nün altında otobüs beklemeye başladı. Bir süre sonra beklediği otobüs gelen Abbasoğlu, araca binmek için yürümeye başladığı esnada aniden fenalaşarak asfalt zemine düştü. Düşmenin etkisi ile başından yaralanan Abbasoğlu’nu gören vatandaşlar sağlık ekiplerini arayarak yardım istedi.

TÜM MÜDAHALELERE RAĞMEN KURTARILAMADI
Olay yerine gelen 112 Sağlık ekibinin ilk müdahalesinin ardından Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alınan Mehmet Abbasoğlu, burada yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Mehmet Abbasoğlu’nun cenazesinin yapılacak otopsi işlemlerinin ardından, Yozgat'a götürülmek üzere yakınlarına teslim edileceği bildirildi.

Aniden fenalaşan 19 yaşındaki genç hayatını kaybetti Aniden fenalaşan 19 yaşındaki genç hayatını kaybetti Kocaeli'nin Derince ilçesinde arkadaşlarıyla evinin bahçesinde sohbet ederken fenalaşan 19 yaşındaki genç, hayatını kaybetti. 19 yaşındaki gencin ölüm sebebinin otopsi incelemesinin ardından belirleneceği öğrenildi.

İtfaiye eri yangın sonrası fenalaşıp öldü İtfaiye eri yangın sonrası fenalaşıp öldü Ankara'da bir evde meydana gelen yangını söndürdükten kısa bir süre sonra fenalaşan itfaiye eri hayatını kaybetti.