Tuzla Tersanesi'nde bakımda bulunan Panama bandıralı geminin motor bölümü ile kazan dairesinde henüz belirlenemeyen nedenle yangın çıktı. Durumun bildirilmesi üzerine olay yerine çok sayıda itfaiye, polis ve sağlık ekibi sevk edildi.

SOĞUTMA ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

İtfaiye ekiplerinin yaklaşık bir saatlik müdahalesinin ardından yangın, yakıt tankerine sıçramadan kontrol altına alındı. Ekiplerin soğutma ve köpük çalışmaları devam ediyor.

Öte yandan soğutma çalışmalarına destek amacıyla Tuzla ve Pendik Belediyesi'ne ait su tankerleri de olay yerine yönlendirildi.

Kocaeli'de korkutan fabrika yangını Kocaeli'de korkutan fabrika yangını Kocaeli'de bulunan bir kauçuk fabrikasında yangın çıktı. Kısa sürede kontrol altına alınan yangında duman tahliyesi devam ediyor.

Avcılar’daki yangının ardından aile dramı çıktı Avcılar’daki yangının ardından aile dramı çıktı Avcılar’da evini yakıp intihar ettiği öne sürülen adamın eşi tarafından öldürüldüğü ortaya çıktı. Genç kadının kendisini ve engelli oğlunu korumak için cinayeti işlediğini itiraf ettiği öğrenildi.

Manisa'da korkutan yangın: 1'i ağır 6 yaralı Manisa'da korkutan yangın: 1'i ağır 6 yaralı Manisa'nın Turgutlu ilçesinde bir apartman dairesinde çıkan yangında 1'i ağır 6 kişi yaralandı.