Yangın, Mersin'de ilçeye bağlı Limonlu Mahallesi’nde bulunan 4 katlı binanın son katında çıktı. Mecit Uygun’un yalnız yaşadığı dairede elektrik sobasının devrilmesi sonucu yangın başladı. Uygun, lavaboda olması nedeniyle yangını geç fark edince alevler evi sardı.

Uygun ve çevredeki vatandaşların haber vermesi üzerine olay yerine itfaiye, sağlık ve jandarma ekipleri sevk edildi. Kısa sürede bölgeye ulaşan itfaiye ekipleri, yangını müdahale ederek söndürdü ancak eşyalar kullanılamaz hale geldi.

Sağlık ekipleri tedbir amaçlı beklerken, jandarma ekipleri de inceleme yaptı. 

Ümraniye’de 10 katlı binada yangın Ümraniye’de 10 katlı binada yangın Ümraniye’de 10 katlı binanın çatısından çıkan yangında 2 kişi dumandan etkilenirken binada maddi hasar meydana geldi.

Pet shopta yangın çıktı, çok sayıda hayvan telef oldu Pet shopta yangın çıktı, çok sayıda hayvan telef oldu İstanbul Bayrampaşa'da çıkan bir pet shop yangınında dumandan etkilenen çok sayıda kedi, tavşan ve kuş telef oldu.

Bağcılar’da korkutan yangın! 5 katlı binanın çatısı alev aldı Bağcılar’da korkutan yangın! 5 katlı binanın çatısı alev aldı Bağcılar'da bulunan bir binanın çatı katında henüz bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Olay yerine sevk edilen itfaiye ekipleri, yangını söndürdü.