İstanbul'da kan donduran cinayetin ayrıntıları ortaya çıkmaya devam ediyor. Geçtiğimiz gün Şişli’de bir otel odasında, Tunuslu Mariyam Aloui Ep Guitni, Mohammad O.E.A. tarafından ağzı bantlanıp, el ve ayakları bağlanarak öldürülmüş, zanlı kısa süre sonra Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekiplerince yakalanmıştı. Şişli’de meydana gelen olaya ait güvenlik kamerası kayıtları ortaya çıktı.

SON ANLARI GÜVENLİK KAMERASINDA
Güvenlik kamerası görüntülerinde, ilk olarak zanlı Mohammad O.E.A.’nın 19.40 sıralarında otele geldiği görüldü. Zanlının ardından saatler 22.19’u gösterirken Tunuslu Mariyam Aloui Ep Guitni de otele girdi. Tunuslu kadın, bir süre otelin görevlisi ile bir şeyler konuştu. Yaklaşık iki dakika sonra, Mohammad O.E.A. ve Mariyam Aloui Ep Guitni birlikte otelin üst katlarına çıkan merdivenlere yöneldi. Saat 23.36’a ait başka kamera kaydında, Mohammad O.E.A.’nın otelden çıkarak olay yerinden ayrıldığı görüldü.

Bursa'daki kadın cinayetinde yürek yakan detay Bursa'daki kadın cinayetinde yürek yakan detay Bursa Yıldırım'da oturan Hibetullah el Muhammed el Nasır, kocası tarafından öldürüldü. El Nasır ile görüntülü görüşmek isteyen Suriye'deki annesi, 10 yıldır yan yana gelemediği kızının cansız bedenini görünce gözyaşlarına boğuldu.

Kocasından demir sopa ile dayak yiyen kadın öldü Kocasından demir sopa ile dayak yiyen kadın öldü Antalya'da kocası tarafından demir sopayla darp edilen kadın hayatını kaybetti. Karısını öldüren şahıs polise teslim oldu.

Asansörde genç kadına tecavüz girişiminde bulunan şahıs tutuklandı Asansörde genç kadına tecavüz girişiminde bulunan şahıs tutuklandı Esenyurt’ta asansörde bir kadına tecavüz girişiminde bulunan yabancı uyruklu şahıs tutuklanarak cezaevine gönderildi.