Antalya’da yaşayan ve ailevi sorunlar olduğu öğrenilen bir kadın, bunalıma girmesinin ardından Akıl almaz bir intihar yöntemine başvurdu. Otomobilinin  havalandırma sistemini koli bandıyla kapatıp içine koyduğu 6 piknik tüpü ile intihar girişiminde bulunan kadın, polisler tarafından eyleminden vazgeçirildi.

PİKNİK TÜPLERİNİ FARK EDENPOLİSLER GENİŞ GÜVENLİK ÖNLEMİ ALDI
Edilen bilgiye göre, olay, Konyaaltı Beach Park içindeki polis noktasının karşısındaki otoparkta meydana geldi. Ailevi problemleri nedeniyle bunalıma girdiği ileri sürülen 38 yaşındaki Ö.E içinde 6 adet piknik tüpü bulunan 42 FKF 78 plakalı otomobille otoparka geldi. Otoparkın ortasında kalan aracı gören vatandaşlar şüphelendi ve durumu 112 Acil Çağrı Merkezine bildirdi. İhbarla bölgeye gelen polis, aracın direksiyonunda bulunan kadınla diyalog kurmaya çalıştı. Araçta gazları açık şekilde 6 piknik tüpü olduğunu farkeden polis geniş güvenlik önlemi aldı ve itfaiye ekiplerinden destek istendi.

POLİSLER İNTİHARDAN VAZGEÇİRDİ
Ö.E’nin otomobilin klima havalandırma istemlerini de bantla kapattığı görüldü. Bayan polis memurlarının da araya girmesiyle Ö.E, eyleminden vazgeçirildi ve yakındaki polis noktasına götürüldü.Tüpler ise araçtan alınarak gazı kapatıldı. Sandalyeye oturan kadının bir hayli bitkin olduğu ve sağlık ekiplerinin tedavi isteğini kabul etmediği görüldü. Yaklaşık 20 dakikalık çalışmanın ardından Ö.E, tedaviyi kabul etti ve ambulansla hastaneye kaldırıldı. Otomobilde inceleme yapan polis, dışarı çıkarılan tüpleri yeniden araca koydu. Araçta birde mektup olduğu görüldü. Polis aracı güvenli noktaya parketti ve daha sonra olay yerinden ayrıldı.

Canına kıymak isteyen gence bir şok da yakınlarından: 'Kafasına sıksın' Canına kıymak isteyen gence bir şok da yakınlarından: 'Kafasına sıksın' Sakarya'da bir uzman çavuş gittiği poligonda intihara kalkıştı. Olay yerine gelen yakınları ise, genç adamı sakinleştirmek yerine kullandıkları, “Kafasına sıksın, ölsün çıkmasın dışarıya” gibi sözlerle şoke etti.

İntiharkolik Hasan, 140. defa intihara kalkıştı İntiharkolik Hasan, 140. defa intihara kalkıştı Türkiye'nin çeşitli illerinde daha önce 139 defa intihara kalkışan şahıs, bu kez Rize’nin Pazar ilçesinde 6 katlı binanın çatısına çıktı.

Büyük acı! İntihar etmek isterken, 12 yaşındaki kızını öldürdü Büyük acı! İntihar etmek isterken, 12 yaşındaki kızını öldürdü Kırıkkale'de intihar etmek isteyen babanın teşebbüsü, 12 yaşındaki kızının hayatını haybetmesiyle bitti. Babanın omzuna isabet edip kapıdan çıkan kurşunun kovanı, odanın dışındaki küçük kızı vurdu.