Manyas’ın kırsal Akçaova Mahallesi'nde yaşayan ve balıkçılıkla geçimini sağlayan 61 yaşındaki Osman Arı, sabah saatlerinde kayığı ile göle açıldı.

 Arı'nın geç saatlere kadar geri dönmemesi üzerine eşi oğlunu arayarak, babasının eve gelmediğini söyledi.

Arı’nın yakınları, akşam saat 18.00’a kadar kendisinden haber alamadıklarını ve eve gelmediğini söyleyerek jandarma ve AFAD ekiplerine haber verdiler. Jandarma ve AFAD ekipleri ile balıkçının arkadaşları, yaptıkları aramalarda Arı’nın kayığını gölde kamışların arasında buldu. Arı’ya ulaşılamazken, havanın kararması nedeniyle balıkçı Osman Arı'yı arama çalışmalarına sabah başlanacağı öğrenildi.

2 gündür kayıptı, cesedi bulundu 2 gündür kayıptı, cesedi bulundu Ankara'nın Çubuk ilçesinde 2 gündür haber alınamayan Tamer Yıldırım'ın cesedi bulundu.

Denizli'de aranan kayıp adam, Konya'da ortaya çıktı Denizli'de aranan kayıp adam, Konya'da ortaya çıktı Denizli'de en son göl kenarında aranan kayıp kişi, oğlunu arayarak Konya'da olduğunu söyledi. 57 yaşındaki adamın başına çuval geçirilerek, göle atıldığı çok korkunca da askerlik arkadaşının yanına gittiği öğrenildi.