İstanbul Bakırköy'de, sokak köpekleri bir vatandaşa dehşeti yaşattı. Ataköy Sahili'nde yürüyüşe çıkan bir iş adamı o esnada 6 tane sokak köpeğinin saldırısına maruz kaldı. Sokaktan geçen başka bir vatandaşın da müdahale etmeye çalıştığı anlar güvenlik kameralarına yansıdı. 

KÖPEKLERDEN KAÇARKEN EZİLME TEHLİKESİ YAŞADI
Olay, dün Bakırköy-Ataköy Sahili'nde meydana geldi. Sahil yolunda tek başına yürüyüşe çıkan iş adamı Sedat Karaağaç, kaldırımda yürüdüğü sırada başıboş gezen köpeklerin saldırısına uğradı. Etrafını saran köpeklerin saldırısında yaralanan Karaağaç, kurtulmak için kendisini yola attı. Ezilme tehlikesi de geçiren iş adamına yardım etmeye çalışan bir kişi saldıran köpekleri olay yerinden uzaklaştırmaya çalıştı.

Karaağaç ise tekrar saldırmaya başlayan köpekleri görünce yoldan geçen araçlardan birisine binmek istedi, ancak hiçbir sürücü onu almadı. Birçok yerinden yara alan Karaağaç, 10 gün rapor aldı. Karaağaç'ın Bakırköy ve İstanbul Büyükşehir Belediyesine dava açacağı öğrenildi. Yaşanan korku dolu anlar güvenlik kamerası tarafından kaydedildi.

14 yaşındaki çocuk selfie çekilirken köpeklerin saldırısına uğradı 14 yaşındaki çocuk selfie çekilirken köpeklerin saldırısına uğradı Kastamonu’nun Seydiler ilçesinde 14 yaşındaki kız çocuğu selfie çekilirken sokak köpeklerinin saldırısına uğradı. Küçük kızın başına 12 dikiş atıldı.

Aydın'da sokak köpekleri dehşet saçtı! Yaşlı kadın hastanelik oldu Aydın'da sokak köpekleri dehşet saçtı! Yaşlı kadın hastanelik oldu Aydın'ında sokak köpeklerinin saldırdığı yaşlı kadın hastanelik oldu.

Yola çıkan köpek kazaya sebep oldu, ölü ve yaralılar var Yola çıkan köpek kazaya sebep oldu, ölü ve yaralılar var Karaman'da yola çıkan köpek kazaya sebep oldu. Bariyerlere çarpan otomobildekilerden 1'i öldü, 3 kişi de yaralandı.

Yasaklı köpek ırkları için yarın süre doluyor Yasaklı köpek ırkları için yarın süre doluyor Yasaklı türler olarak belirlenen Amerikan Pitbull Terrier, Dogo Argentino, Fila Brasilerio, Japanese Tosa, American Staffordshire Terrier ve American Bully ırkı köpeklerin kısırlaştırılıp il ve ilçe tarım müdürlüklerinde dijital kimliklerinin oluşturulması için yarın son gün. Uymayanlara 11 bin lira ceza var, köpeğini sokağa terk edenler ise 30 bin tl cezaya çarptırılacak.