Bursa Millet Mahallesinde bulunan bir kuruyemiş dükkanına hırsız girdi. Sabaha karşı gelen hırsızlar, kuruyemişçi dükkanının kapısını güçlükle açtıktan sonra içeri girdiler. 

Etrafı gözetleyen hırsızlar sigaraların bulunduğu bölüme gelerek tezgahta bulunan toplamda değeri 30 bin tl eden sigaraları alarak kaçtılar ve gözden kayboldular.

Kuruyemişçiye giren hırsızlar 30 bin TL değerinde sigara çalıp kaçtı. Sabah dükkanı açmaya gelen iş yeri sahibi sigara bölümünde hiçbir sigaranın olmadığını görünce şok geçirdi.

DÜKKAN SAHİBİ ŞOK GEÇİRDİ

Sabah saatlerinde dükkanını açmak için gelen kuruyemişçi dükkana girdiğinde karşılaştığı manzarayı görünce şok geçirdi. Dükkan sahibi duurmu polise bildirdi. Olay yerine gelen polis ekipleri güvenlik kameralarını inceledi ve hırsılzarın peşine düştü. 

Hırsızlar boş evin kombisini çaldı Hırsızlar boş evin kombisini çaldı İstanbul'da hırsızlar bir binada bulunan boş bir daireye girerek kombiyi sökerek sırtlanıp çaldı. Hırsızın olay anında rahat bir şekilde hareket etmesi gözlerden kaçmadı.

Hurda aracı çalındı, hırsızlara gözyaşlarıyla seslendi Hurda aracı çalındı, hırsızlara gözyaşlarıyla seslendi Eskişehir'de motosikletiyle hurda toplayarak geçimini sağlayan bir kadının hurda aracı hırsızlar tarafından çalındı. Aracının yerinde olmadığını gören kadın polislere haber vermesinin ardından hırsızlara "Çöpten kazanıyorum paramı. Allah rızası için motorumu geri getirsinler bana” diyerek seslendi.

Cansız mankeni bile soydular! Küçük hırsızlar yakalandı Cansız mankeni bile soydular! Küçük hırsızlar yakalandı Antalya Manavgat'ta esnafın başına dert olan hırsızlar sonunda yakalandı. Zanlıların, cansız mankenlerin üzerindeki kıyafetleri bile çalması pes dedirtti.