Yurt genelinde etkisini sürdüren kar yağışı bazı şehirlerde vatandaşlara zor anlar yaşatırken bazı yerler de ise eğlence haline geliyor. Sakarya Adapazarı'nda kar yağışı sonrasında bir vatandaş, cami bahçesinde kardan adamlar ile cemaat oluşturdu.

Musalla taşına da kardan bir cenaze koyan vatandaş, fotoğrafladığı o anlar sosyal medya hesabından paylaştı. 

Vatandaşın kardan yapmış olduğu hoca, cemaat ve cenazeyi görenler ise şaşırdı.

Sakaryalı 'mıknatıs adam'ı gören bir daha bakıyor Sakaryalı 'mıknatıs adam'ı gören bir daha bakıyor Sakarya'da yaşayan ve vücudunun belirli bölgelerine gümüş, altın, metal ve taş gibi birçok farklı materyalin yapıştığını fark eden Süleyman Demirci'ye çevresindekiler 'ilçenin en çekici erkeği' olarak hitap ediyor. Demirci'nin vücuduna yapışan materyaller, düşmeden saatlerce durabiliyor.

Sakarya onu arıyor! Vardiyadan çıktı sırra kadem bastı Sakarya onu arıyor! Vardiyadan çıktı sırra kadem bastı Sakaryada iş yerinden çıktıktan sonra bir daha haber alınamayan vatandaş her yerde aranıyor.

Sakarya'daki bıçaklı kavgada 1 kişi canından oldu Sakarya'daki bıçaklı kavgada 1 kişi canından oldu Sakarya'nın Adapazarı ilçesinde çıkan bıçaklı kavgada 1 kişi canından oldu.