Hatay'ın Erzin ilçesinde bir narenciye bahçesinde yanarak ölmüş bir kişi bulundu. İlçeye bağlı Gözeneler mevkiindeki  ‘Çiftçi koruma foto kapanı’ ile kontrol altında tutulmaya çalışılan narenciye bahçesinde gece saatlerinde kamera önünden hızla kaçmaya çalışan bir şahıs tespit edildi.

Görevliler, bahçe içerisinde yaptıkları kontrolde bir şahsı su kuyusu motorunu çalıştırmak için kullanılan elektrik direğinin yanında yerde yanmış halde buldu.  Olay sağlık ve jandarma ekiplerine haber verildi.

KISA SÜRE ÖNCE HAPİSTEN ÇIKMIŞ 

Vücudunda yanıklar olan Kadir B. (38) adlı şahsın elektrik akımına kapılarak öldüğü belirlendi. Cesedi Adli Kıp Kurumu'na kaldırılan şahsın uyuşturucu madde bağımlısı olduğu ve kısa bir süre önce hapisten çıktığı öğrenildi.

ÇALIŞMA BAŞLATILDI

Kadir B.'nin bir arkadaşı ile birlikte narenciye bahçesine hırsızlık için geldiği üzerinde duran ekipler, kaçarken foto kapan tarafından görüntülenen diğer şüphelinin yakalanması için çalışma başlattı.

Kanalizasyondan çıkartılan hırsızın savunması şoke etti Kanalizasyondan çıkartılan hırsızın savunması şoke etti Antalya’da hırsızlık ihbarı sonrasında kanalizasyondan çıkarılan ve polis ekipleri tarafından gözaltına alınan yaşlı adamın savunması şoke etti. Kanalizasyona yüzmek için girdiğini söyleyen adam, "Mesele susuz yerde yüzmek. Suda herkes yüzer” açıklamasında bulundu.

Samsun’da bir garip hırsızlık: 1 yıldır deterjan kapağı çalıyor Samsun’da bir garip hırsızlık: 1 yıldır deterjan kapağı çalıyor Yaklaşık 1 yıldır bir markete dadanan hırsız markette bulunan deterjan kapaklarını çalıyor. Market sahibinin taktırdığı güvenlik kamerası da hırsızı durduramıyor.

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin setine balyozlu hırsız şoku Bir Zamanlar Çukurova dizisinin setine balyozlu hırsız şoku Adana’da 1970’li yılların anlatıldığı “Bir Zamanlar Çukurova” dizisinin setinde hırsızlık olayı yaşandı. Set ekibi hırsızı yakalayarak polise haber verdi.