İstanbul Esenyurt'ta iddialara göre oturduğu site yönetimine şikayette bulunan bir polis memurunu önce darp edildi, ardından silahı alınarak ormana kaçırmaya çalışıldı. Grubun elinden kurtulan polis memuru durumu ekip arkadaşlarına haber verdi ve olayla ilgili 6 kişi gözaltına alındı.

Esenyurt İncirtepe Mahallesinde bulunan bir sitede meydana gelen olayda iddiaya göre kızıyla bisiklet tamiri için sitenin kullanılmayan kapısını kullanan Yıldız Eren, ile site güvenlik görevlisi arasında tartışma başladı. Güvenlik görevlisi, anneye hakaret edip bir daha o kapıyı kullanmaması konusunda bağırdı. 

10 KİŞİLİK GRUPLA TEHDİT EDİLDİ

Yaşadığı şok sonrası polis eşini arayan Yıldız Eren, kendisine hakaret edildiğini anlattı. Duruma sinirlenen polis memuru Yasin Eren, site yönetimini arayarak tartışma başladı. Telefonda süren tartışma sonrası iftardan sonra site yöneticisi Murat M. , konuşmak için Yasin Eren’i aşağıya çağırdı. Yanında yaklaşık 10 kişilik grupla Eren’in yanına gelen Murat M. iddiaya göre “Polisliğine güvenme, adam ol seni mermi manyağı yaparım” diyerek tehditte bulundu.

ÖNCE DÖVDÜLER SONRA SİLAHINI ALDILAR

Duydukları karşısında deliye dönen polis memuru Yasin Eren ile grup arasında tekmeli yumruklu kavga çıktı. Grup, polis memurunu önce dövüp sonra arabaya yaslayıp silahını aldı. Daha sonda ormanlık bir alana götürmek istenilen polis memuru ellerinden kaçarak polis ekiplerine haber verdi.

6 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

Olay yerine gelen polis ekipleri Murat M., Muhammet M., Abdullah M., Kaan G., Volkan S., Mehmet Salih A.'yı gözaltına alındı. Polis memuru Yasin Eren ise darp raporu almak için hastaneye götürüldü. Yaşanan olay , saniye saniye güvenlik kamerasına yansıdı. 

Esenyurt'ta korkutan yangın! Geri dönüşüm alanından dumanlar yükseldi Esenyurt'ta korkutan yangın! Geri dönüşüm alanından dumanlar yükseldi İstanbul Esenyurt’ta bulunan geri dönüşüm ve atık toplama alanında korkutan bir yangın çıktı. Yangında yükselen dumanlar sitelerin boynunu aştı.

Cani eş, Melike'yi Esenyurt'taki evlerinde boğarak öldürmüştü! Melike'nin son sözleri ortaya çıktı Cani eş, Melike'yi Esenyurt'taki evlerinde boğarak öldürmüştü! Melike'nin son sözleri ortaya çıktı Esenyurt'ta 27 Eylül 2021'de eşini boğarak öldüren cani eş Sebahattin Can, eşi Melike'yi öldürdükten sonra apartmanın camından çıkarak “Eşimi öldürdüm polisi arayın” diyerek kendini ihbar etmişti. Cani eşin müebbet hapsi istenirken, talihsiz kadının 3 hafta önce arkadaşına, 'bu adam beni tehdit ediyor beni öldürecek' dediği ifade edildi.

Esenyurt'ta karda kayan araç yayalara çarptı, yaralananlar var Esenyurt'ta karda kayan araç yayalara çarptı, yaralananlar var Meteoroloji'nin günler öncesinde uyarısını yaptığı kar yağışı bugün sabah saatlerinden itibaren İstanbul'da başladı. Bir çok yerde kuvvetli bir şekilde etkisini gösteren kar Esenyurt'ta da insanlara zor anlar yaşattı. Buz pistine dönen yollarda kayan bir araç yayalara çarptı, 2 kişi yaralandı.