İş kazası bu defa Kayseri’de genç bir adamın sonu oldu. Bünyan ilçesinde elektrik akımına kapılan elektrik tesisatçısı kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

TÜM MÜDAHALELERE RAĞMEN KURTARILAMADI

Edinilen bilgiye göre, ilçeye bağlı Karatay Mahallesi’nde meydana gelen olayda elektrik tesisatçılığı yapan Keykubat D. (32), evinde çalıştığı sırada elektrik akımına kapıldı. Ağır yaralanan talihsiz adam, yakınlarının ihbarı üzerine eve gelen ambulans ile Bünyan Devlet Hastanesine kaldırıldı. Keykubat D., burada yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.
Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Isınmak için girdiği yerde akıma kapıldı: Ölüyorum, yanıyorum Isınmak için girdiği yerde akıma kapıldı: Ölüyorum, yanıyorum Adana'da bir genç ısınmak için trafo binasına girdi ve akıma kapıldı. Binadan çığlıklarla çıkan genç bağırarak 'Ölüyorum, yakma beni, söyleyin çabuk gelsinler' dedi.

Hırsızlık yapmak için girdiği trafoda akıma kapıldı Hırsızlık yapmak için girdiği trafoda akıma kapıldı Kocaeli'nin Gölcük ilçesinde yaşanan olayda hırsızlık için trafoya girdiği öne sürülen şahıs, elektrik akımına kapıldı.

Çocuk havuzunu temizleyen işçi akıma kapılarak öldü Çocuk havuzunu temizleyen işçi akıma kapılarak öldü Antalya'nın Kemer ilçesinde işlettiği pansiyonun çocuk havuzunu temizlerken elektrik akımına kapılan şahıs hayatını kaybetti.