Hatay’ın Reyhanlı ilçesinde gece saatlerinde bir petrol istasyonunun marketinde gasp yapan maskeli silahlı 2 şüpheli, polisin dur ihtarına uymayarak 2 polisi yaraladı. layla ilgili olarak arama çalışmaları neticesinde M.F. Kırıkhan Yeni Mahallede yakalanarak gözaltına alındı.

POLİSLERİN HAYATİ TEHLİKESİ YOK

Edinilen bilgiye göre, İl Emniyet Müdürlüğü görevlileri aranan şahısların yakalanması ve suç unsurlarının ele geçirilmesine yönelik Reyhanlı’da yapılan çalışmada dur ikazına uymayan şüphelinin peşine düştü. Reyhanlı Cüdeyde Mahallesi'nde bir petrol istasyonunda meydana gelen gasbın şüphelisi olan, 12 ayrı suçtan aranan ve toplam 2 yıl 10 ay kesinleşmiş hapis cezası olan M.F., dur ikazına uymayarak 2 polis memurunu yaraladı. Yaralanan polis memurlarının hayati tehlikesi bulunmadığı öğrenildi.

M.F.’nin olay yerinde terk ettiği araçta yapılan aramada 2 adet ruhsatsız tabanca ele geçirildi. Olayla ilgili olarak arama çalışmaları neticesinde M.F. Kırıkhan Yeni Mahallede yakalanarak gözaltına alındı.

Sarıyer'de zırhlı ekip aracı devrildi, 2 polis yaralandı Sarıyer'de zırhlı ekip aracı devrildi, 2 polis yaralandı Sarıyer'de meydana gelen kazada içinde polislerin olduğu zırhlı ekip aracı devrildi, 2 polis yaralandı.

Ceza kesilince çılgına döndü, polisi tehdit etti: Teke tek çıkalım Ceza kesilince çılgına döndü, polisi tehdit etti: Teke tek çıkalım İstanbul Esenyurt'ta aracıyla seyir halindeyken telefonla konuştuğu için polis tarafından durduruldu ve ceza kesildi. Ceza için çılgına dönen sürücü trafik polisi ile tartışmaya başladı ve polise tehditler savurarak 'Seni aldıracağım. Teke tek çıkalım' ifadelerini kullandı.

Polisi önce tehdit ettiler sonra silahını alarak kaçırmaya çalıştılar Polisi önce tehdit ettiler sonra silahını alarak kaçırmaya çalıştılar Esenyurt'ta sitede oturan polis memurunun eşi güvenlik tarafından hakarete uğradı ve polis olan eşine durumu bildirdi. Eşine hakaret eden güvenlik görevlisini site yönetimine şikayet eden polis, site yönetimi tarafından darp edildi ve silahı alınmaya çalıştı.