Kardeşiyle birlikte ekmek almak için dışarı çıkan 7 yaşındaki Eren, ana caddeye doğru koşan kardeşine yetişmek için ana caddeye atladı. O sırada caddeden geçen hafif ticari araç Durgun’a çarparak metrelerce sürükledi. 

METRELERCE SÜRÜKLENDİ 

Aracın altında metrelerce sürüklenen küçük çocuk, şoka girdi. Çevredeki vatandaşlar yardımına koşarken 7 yaşındaki çocuk hastaneye kaldırıldı. Durgun, kazayı hafif sıyrıklarla atlattı. 

KORKUNÇ KAZA KAMERALARDA 

Yaşanan korkunç kaza çevrede bulunan güvenlik kameralarına yansıdı. Görüntülerde Eren'in kardeşine yetişmek için koşarak yola çıktığı anlar yer alırken hafif ticari aracın küçük çocuğa çarparak altına aldığı anlar kameraya yansıdı. O sırada şok yaşayan sürücünü fren yerine gaza bastığı anları güvenli kamerasına saniye saniye kaydetti.

Kazakistan Cumhuriyeti Dijital Kalkınma, İnovasyon ve Havacılık Sanayi Bakanı Bagdat Mussin Trendyol’u ziyaret etti Kazakistan Cumhuriyeti Dijital Kalkınma, İnovasyon ve Havacılık Sanayi Bakanı Bagdat Mussin Trendyol’u ziyaret etti Kazakistan Cumhuriyeti Dijital Kalkınma, İnovasyon ve Havacılık Sanayi Bakanı Bagdat Mussin, Trendyol’un genel merkezini ziyaret ederek, Trendyol’un e-ihracat stratejileri ve gelecek dönem planları hakkında bilgi aldı. Mussin; “Trendyol ile birlikte yapabileceklerimiz için çok heyecanlıyız” dedi. Trendyol Grubu Başkanı Çağlayan Çetin ise “Türkiye ve Kazakistan arasında yakın bir ilişki var. Umuyoruz ki Trendyol olarak iki ülke arasındaki güçlü ekonomik ilişkinin bir parçası oluruz.” açıklamasında bulundu.

TUSAŞ'tan dev adım! ANKA İHA'lar Kazakistan'da üretilecek TUSAŞ'tan dev adım! ANKA İHA'lar Kazakistan'da üretilecek Türk Havacılık ve Uzay Sanayii (TUSAŞ), Kazakistan ile yeni bir iş birliğine imza atarak ANKA İnsansız Hava Aracı Kazakistan'da da üretileceğini duyurdu.

Hakkari'de korkunç kaza: 1'i polis 2 kişi hayatını kaybetti, 5 yaralı Hakkari'de korkunç kaza: 1'i polis 2 kişi hayatını kaybetti, 5 yaralı Hakkari'de bir minibüs ile otomobil çarpıştı ve feci kazada 1'i polis olmak üzere 2 kişi hayatını kaybetti, 5 kişi ise yaralandı.