Geçtiğimiz hafta Esenyurt Akçaburgaz Mahallesi’nde yaşandı. İddiaya göre bir kargo dükkanına gelen müşteri, çalışanlar ile bir konuda anlaşamayınca aralarında tartışma çıktı.

Yaşanan olay sonrasında öfke ile dükkandan ayrılan şahıs, dakikalar sonra arkadaşları ile tekrar işyerine geri geldi. Bıçak ile dükkana dalan şahıslar, çalışanları darp etmeye başladı.

BİR KADIN KAVGAYI AYIRDI

Gözü dönmüş saldırganlar dakikalarca içeride terör estirirken, işyerinde çalışan bir kadın kavgaya müdahale ederek şahısları dışarı çıkarttı. Olay sonrasında saldırganlar geldikleri araçlarla kayıplara karışırken, darp edilen çalışanlar polis ekiplerine haber verdi. Konu hakkında çalışma başlatan polis ekipleri çok geçmeden saldırganları yakalayarak karakola götürürken, yaşanan o anlar anbean güvenlik kamerasına yansıdı.

Tapu anlaşmazlığı taşlı sopalı kavgaya dönüştü: Çok sayıda yaralı ve gözaltı var Tapu anlaşmazlığı taşlı sopalı kavgaya dönüştü: Çok sayıda yaralı ve gözaltı var Tapu anlaşmazlığı nedeniyle iki grubun arasında taşlı ve sopalı kavga çıktı. Sokak ortasındaki kavgada 10 kişi yaralandı, 8 kişi gözaltına alındı

Taksicilerin müşteri kavgası: Caddeyi ringe çevirdiler Taksicilerin müşteri kavgası: Caddeyi ringe çevirdiler Beşiktaş’ta müşteri kavgasına tutuşan iki taksici birbirine girdi. Caddeyi boks ringine çeviren taksicilerin kavgası kameraya anbean yansıdı.

Laf atma kavgası kanlı bitti: Defalarca kez bıçakladı, başına tekmeyle vurdu Laf atma kavgası kanlı bitti: Defalarca kez bıçakladı, başına tekmeyle vurdu Tekirdağ’da otomobildeki 2 kişiyle yolda geçen 2 yaya arasında laf atma nedeniyle kavga çıktı. Kan dökülen kavgada 1 kişi sırtından ve bacağından çok sayıda bıçak darbesi alarak yaralandı.