Evi gözlerinin önünde cayır cayır yandı ama hiçbir şey yapamadı. Bursa'da evinde çıkan yangını göz yaşları içinde seyreden adamı kimse sakinleştiremedi. Olayda Kemalpaşa Mahallesinde bulunan 4 katlı apartmanın 4. Katında henüz belirlemeyen bir nedenden dolayı yangın çıktı.

Yangın kısa sürede büyüdü. Alevleri fark eden apartman sakinleri durumu İnegöl İtfaiyesine bildirdiler. Yangın yerine çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi. Ekipler alevlere müdahale ederek yarım saatte söndürdüler.

Yangın sonucu apartmanın 4. Katı yanarak kullanılamaz hale geldi.

GÖZYAŞLARINA BOĞULDU

Yangını duyup gene ev sahibi Yasin Şenol, gözyaşlarına boğuldu. Şenol'u, apartman sakinleri teskin etti. Yangın sonucu ev kullanılamaz hale geldi. Yangının çıkış nedeni araştırılıyor.

Son dakika: Bursa'da AVM'de yangın! Mağazanın tavanı çöktü Son dakika: Bursa'da AVM'de yangın! Mağazanın tavanı çöktü Son dakika: Bursa'da bir alışveriş merkezinde bir mağazada çıkan yangın sonucu tavan çöktü, olay yerine çok sayıda itfaiye ekibi ve AFAD ekipleri sevk edildi.

Bursa'da feci trafik kazası! Yaralılar var Bursa'da feci trafik kazası! Yaralılar var Bursa'da seyir halindeki otomobil sürücüsünün kontrolünden çıkmasıyla birlikte bariyerlere çarptı. Kazada 4 kişi yaralandı.

Bursa’da korkutan görüntü: Yüzlerce arı telef oldu Bursa’da korkutan görüntü: Yüzlerce arı telef oldu Bursa’da arıcılar yıllardır besledikleri arıların telef olduğunu gördü. Avuç avuç ölü arıları toplayan arıcılar, arıların kaçak zirai ilacı atılmasından dolayı öldüğünü ileri sürdü.