Afyonkarahisar kent merkezinde ikamet eden Şerife Dikici isimli bir kadının B.Ö. isimli 13 yaşındaki kız çocuğu kayboldu. Evden kaçtığı düşünülen kız çocuğunu aramak için anne her yerde çocuğunu aramaya başladı. Sosyal medya platformlarından da paylaşılan çocuğun kayıp ilanı sonrası bir vatandaş kız çocuğunu Burmalı mahallesinde görerek polise ihbarda bulunup annesini de telefonla aradı.

Bunun üzerine anne polis ile birlikte kızını görülen yerde aramaya başladı ve kaçarken görülen 13 yaşındaki B.Ö., bir otomobilin altında saklanırken bulundu.

"NEDEN KAÇTIN EVDEN"

Polis tarafından alınan kız çocuğuna annesi "Sen ne yapmaya çalışıyorsun kızım, neden kaçtın evden, neden bunu yapıyorsun?” diye tepki gösterdi.

Olayı gören görgü tanıkları da kız çocuğunun saklandığı otomobilin altından bulunduğu söylediler.

İki araç kafa kafaya çarpıştı: Sürücü kaçtı, yaralılar var İki araç kafa kafaya çarpıştı: Sürücü kaçtı, yaralılar var Kastamonu'da iki otomobil çarpıştı, sürücü olay yerinden kaçtı. Feci kazada iki kişi yaralandı.

Karısı, öz kardeşiyle kaçtı, terminalde kurşun yağdırdı: Namusum için vurdum! Karısı, öz kardeşiyle kaçtı, terminalde kurşun yağdırdı: Namusum için vurdum! Eşi ile öz kardeşinin birlikte kaçtığını ileri süren bir kişi, otobüs terminalinde ikiliye kurşun yağdırdı. Yaralılardan birinin hayati tehlikesi bulurken, zanlı, basın mensuplarının "Eşinizi neden vurunuz?" şeklindeki sorusuna "Kardeşimle kaçtı, namusum için vurdum" diye cevap verdi.

Eşine çay verip mutfağa gitti, çocuğunu ve 130 bin lirayı alıp kaçtı Eşine çay verip mutfağa gitti, çocuğunu ve 130 bin lirayı alıp kaçtı Adana'da yaşayan 5 çocuk sahibi Ömer Kiper'e, dini nikahlı eşi hayatının şokunu yaşattı. Aralarında bir problem olmadığını söyleyen Kiper; 'Bir akşam bana çay verip mutfağa gitti, 130 bin lira paramı ve 2 yaşındaki çocuğumu alıp camdan kaçtı' açıklamasında bulundu. 14 yaşındaki büyük kızı ise, annesinin paralarla fotoğraf çekilip sürekli telefonla uğraştığını ve çocukların evin işlerini yapmadıkları zaman karnına bıçak dayadığını söyledi.