Taksi ücretini beğenmeyen öfkeli kadın hem taksiciyle tartıştı hem de aracın plakasını söktü. Esenyurt Necip Fazıl Kısakürek Mahallesi'nde yaşanan olayda iddiaya göre taksiye binen yolcular taksimetre ücretinin fazla olduğunu söyleyerek şoförle tartışmaya başladı.

Taksicinin yolculara ücretin normal olduğunu, isterlerse polisi çağırabileceklerini söylemesi üzerine ortalık karıştı.  Öfkeden deliye dönen kadın, aracın plakasını sökerek taksiciye saldırdı.

SAĞLIK EKİPLERİNİN MÜDAHALESİYLE SAKİNLEŞTİ

Erkek yolcunun araya girmesine de aldırmayan kadın, ambulansa bindi. Sağlık ekiplerinin müdahalesiyle sakinleşen kadın, daha sonrasında polis aracına binerek karakola gitti. Yaşanan o anlar ise çevredeki vatandaşların cep telefonu kameralarına saniye saniye yansıdı.

Esenyurt Belediyesi 5 gayrimenkulü ihale ile kiraya verecek Esenyurt Belediyesi 5 gayrimenkulü ihale ile kiraya verecek Esenyurt Belediye Başkanlığı, 5 gayrimenkulü ihale ile kiraya vereceğini duyurdu.

Esenyurt'ta olaylı gece! Taciz eden grubu mahalleli bıçakladı Esenyurt'ta olaylı gece! Taciz eden grubu mahalleli bıçakladı Esenyurt'ta mahallede yürüyen genç kız, bir grup tarafından tacize uğradı. Durumu gören mahalle sakinleri, tacizde bulunan şahısları bıçakladı.

Esenyurt'ta korkutan yangın! Geri dönüşüm alanından dumanlar yükseldi Esenyurt'ta korkutan yangın! Geri dönüşüm alanından dumanlar yükseldi İstanbul Esenyurt’ta bulunan geri dönüşüm ve atık toplama alanında korkutan bir yangın çıktı. Yangında yükselen dumanlar sitelerin boynunu aştı.