Hatay’ın İskenderun ilçesinde inşaat halindeki bir binanın çatısında intihara kalkışan şahsı izlemeye çalışan sürücüler zincirleme kazaya sebep oldu. Kaza Antakya-İskenderun karayolu Deniz Alayı bölgesinde yaşandı. Psikolojik sorunları olan ve eşi evi terk ettiği için bunalıma giren Oktay E., mahalle muhtarına ve polise intihar edeceğini söyleyerek inşaat halindeki bir binanın çatısına çıktı. Şahsı intihardan vazgeçirmek için ekipler seferber oldu. Polis şahsı ikna etmeye uğraşırken, itfaiye ekipleri binanın altında şişme branda açtı.

SÜRÜCÜLERİN SEYRİ ZİNCİRLEME KAZA İLE SON BULDU

Antakya-İskenderun karayolunun hemen yanında yaşanan intihar girişimini seyretmek isteyen sürücülerin karıştığı zincirleme kazada ise 5 araç birbirine girdi. Kazada yaralanan 5 kişi ambulanslarla İskenderun Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

Yaralıların sağlık durumlarının iyi olduğu bildirilirken, intihara teşebbüs eden ve ikna edilerek hastaneye götürülen Oktay E. hakkında işlem başlatıldı.

Cinnet dehşeti: Eşini bıçakladı, 2 kızını balkondan atıp intihara teşebbüs etti Cinnet dehşeti: Eşini bıçakladı, 2 kızını balkondan atıp intihara teşebbüs etti Aksaray’da cinnet getiren yabancı uyruklu adam, önce eşini bıçaklayarak öldürdü ardından 2 küçük kızını balkondan atıp kendi de atlayarak intihara teşebbüs etti. Feci olayda anne ve küçük çocuklar hayatını kaybederken, baba ağır yaralandı.

Tartıştığı polisi silahla vuran genç kız daha sonra intihara kalkıştı Tartıştığı polisi silahla vuran genç kız daha sonra intihara kalkıştı Mersin'de yaşanan olayda tartıştığı polisi kazara vuran genç kız daha sonra intihara kalkıştı. İkisi de hastaneye sevk edilirken genç kızın durumunun ağır olduğu öğrenildi.