Antalya'nın Serik ilçesinde iddiaya göre cinnet getiren baba, 2 çocuğunu ve eşini av tüfeği ile öldürdü. Aynı silahla intihar eden şahıs ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı.

EŞİ VE ÇOCUKLARI ÖLDÜ, KENDİSİ AĞIR YARALI

Olay, Bozdoğan Mahallesi'nde akşam saatlerinde meydana geldi. İddiaya göre, O.M. getirdiği cinnetin ardından av tüfeği ile 3 yaşındaki kızına ve 7 aylık oğluna ve eşine ateş etti. İhbarla bölgeye sağlık ve jandarma ekipleri sevk edildi. Yapılan kontrollerde 2 çocuğun ve annelerinin hayatını kaybettiği belirlendi. Aynı tüfekle intihar eden şahsın ise ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldığı öğrenildi. Olayla ilgili soruşturmanın devam ettiği bildirildi.

İzmir'de cinnet getiren polis 2 çocuğunu öldürüp intihar etti İzmir'de cinnet getiren polis 2 çocuğunu öldürüp intihar etti İzmir'in Gaziemir ilçesinde polis memuru olduğu öğrenilen baba, cinnet getirmesinin ardından 2 çocuğunu tabanca ile öldürdükten sonra intihar etti.

Cinnet getiren polis eşini ve çocuğunu öldürüp, intihar etti Cinnet getiren polis eşini ve çocuğunu öldürüp, intihar etti Batman'da polis memuru olduğu öğrenilen bir şahıs, cinnet getirmesi üzerine eşini ve çocuğunu öldürdükten sonra intihar etti.

Cinnet getiren adam anne ve babasını katletti Cinnet getiren adam anne ve babasını katletti Çanakkale'de cinnet geçiren bir adam, anne ve babasını bıçaklayarak öldürdü.