BAŞA DÖN

Türkiye Gazetesi

Anasayfa > Haber > günün programı

günün programı

>> 1.Lig’de bugün 13.00 Giresun-Kocaeli.......Serkan Bal Atatürk Stadı 13.00 Altay-Erciyes....M.Öğretmenoğlu Atatürk Stadı



>> 1.Lig’de bugün 13.00 Giresun-Kocaeli.......Serkan Bal Atatürk Stadı 13.00 Altay-Erciyes....M.Öğretmenoğlu Atatürk Stadı >>1.Lig hakemleri Eskişehir-Karşıyaka S.Cem İyihuylu Kartal-Ordu Bülent Yıldırım Antalya-G.Antep B.Bld. Abdullah Kalafatoğlu Mardin-Elazığ Eray Yurtseven Diyarbakır-İstanbulspor Hakan Özkan Malatya-Bolu Yıldıray Arslan Sakarya-Samsun Zafer Demir >> 2.Lig hakemleri > 1.Grup G.O.Paşa-Z.Burnu Yasin Güleç İnegöl-Dardanel Ö.Faruk Ocak Karagümrük-Eyüpspor Serkan Çınar Güngören Bld.-Gebze Hüseyin Sabancı Bozüyük-Sarıyer Halil Sayın > 2.Grup Marmaris Bld.-Turgutlu Hakan Akmısır Buca-Fethiye Nuri Bingöl Mersin İY-Alanya Ali Şükrü Beldüz Adana Demir-Uşak Bora Budak Afyon-İzmirspor Mutlu Dalbudak > 3.Grup T.Telekom-Maltepe Ruhi Arslanboğa MKE Kırıkkale-Etimesgut Ş. Bülent Çenet Pendik-Tepecik Bld. Barış Yavaş Y.Kırşehir-Küçükköy Ö.Kürşat Tüfekçi Alibeyköy-BUGSAŞ Osman Kaya > 4.Grup Erzincan-Araklı Selçuk Yılmaz Erzurum-K.Karabük Mücahit Tatar A.Sebat-Çankırı Bld. Erdem İren Arsin-Y.Yozgat Mustafa Yılmaz Pazar-Değirmendere Metin Kır > 5.Grup K.Maraş-Tarsus İY A.Hilmi Kesici Şanlıurfa-Hatay Mehmet Cevrin Adıyaman-Şanlıurfa Bld. H.Mehmet Şimşek GASKİ-Adana M.Fevzi Tanırlı İskenderun DÇ-DİSKİ Zafer Koçbay >> 3.Lig hakemleri >1.Grup Batman Bld.-Mezitli İbrahim Telci Siirt-Bingöl Bld. Hasbi Dede Aksaray-Batman Petrol Şerif Bayram Kilis Bld.-Kars Nuri Karahançer Bld.Van-Nusaybin D. Emre Altun Şırnak-Malatya Bld. Ümit Ünal Ceyhan-Kayapınar Bld. Uğurcan Gökler Antakya-Cizre M.Ayberk Altunay > 2.Grup Ank.Demir-Çorum Mehmet Kaftancı Bağlum Bld.-Bafra Bld. D.Ateş Bitnel A.Hopa-T.Kredi Aziz Aktaş Ünye-Tokat Sacit Keşkek Of-Kastamonu Harun Yücedağ DÇ Divriği-Bulancak Alp Eren Giray Gazi Bld.-Gümüşhane Deniz Enç > 3.Grup Y.Burdur-Muğla İrfan Gilli Konya Şeker-Aydın Mustafa Başkan OYAK Renault-Tavşanlı Bekir Can Tahiroğlu Balıkesir-Akhisar Bld. İbrahim Erdoğan Aliağa Bld.-Torbalı Volkan Alabaş Isparta-Denizli Bld. Şaban Nedirli Kütahya-Nilüfer Bld. Kadır Tanıyan Nazilli Bld.-Y.Ereğli Kutluhan Bilgiç > 4.Grup Yalova-Merinos Onur Kotan Beykoz 1908-Lüleburgaz Tunahan Ertem Beylerbeyi-Y.Bosna Özgür Aygün Gölcük-K.Çekmece Volkan Pangal Bilecik-A.Üsküdar Osman Koca Orhangazi GB-Zonguldak Volkan İnce Körfez Bld.-M.K.Paşa Can Köse
 
 
  • Piyasalar

    Fark %
  • 102459
    % 0.88
  • 5.6399
    % -0.71
  • 6.3294
    % -0.71
  • 7.0547
    % 0.08
  • 260.991
    % -0.06
 
 
 
 
 
Kapat
KAPAT