BAŞA DÖN

Türkiye Gazetesi

Anasayfa > Haber > Futbola ara gazı

Futbola ara gazı

Ara transfer dönemi dün sona ererken, Süper Lig’de Karadeniz’i temsil eden Trabzonspor, Samsunspor, Orduspor ve K.Karabükspor en hareketli takımlar olarak dikkati çekti. Üç Büyükler olarak adlandırılan G.Saray, F.Bahçe ve Beşiktaş ise geçtiğimiz sezonların aksine ara dönemde sadece gerekli gördüğü mevkilere takviye yaptı



SOW NE ZAMAN BAŞLAYACAK? Futbolda ara transfer dönemi sona ermesine rağmen F.Bahçe’nin golcüsü Moussa Sow, henüz İstanbul’a ayak basamadı. Sow’un F.Bahçe’ye katkısı merakla beklenirken, Yiğit Gökoğlan, Gekas ile Olcan yeni takımlarında forma giyip, gol bile attı. F.BAHÇE Gelenler: Özgür Çek (A.Gücü), Moussa Sow (Lille) Gidenler: Uğur Boral (Samsun), Berk Elitez (Erciyes-Kiralık), Hasan Erbey (Konya Şeker-kiralık) TRABZON Gelenler: Torric Jebrin (Buca), Olcan Adın (G.Antep) Gidenler: Eren Albayrak (Ordu), Marek Sapara (G.Antep-Kiralık), Mert Ege Özeren (Tokat-Kiralık), Sezer Badur (G.Antep), Murat Tosun (1461 Trabzon-Kiralık), Pawel Brozek (Celtic-Kiralık), Barış Ataş (Mersin İY-Kiralık) BEŞİKTAŞ Giden: Onur Bayramoğlu (G.Birliği) G.SARAY Gelenler: Yiğit Gökoğlan (Manisa), Necati Ateş (Antalya) Gidenler: Eray İşcan (Karabük), Serdar Eylik (Giresun-Kiralık), Colin Kazım (Olimpiakos-Kiralık) BURSA Gelenler: Hakan Aslantaş (Konya), Sebastian Pinto (O’Higgins) Gidenler: Federico Insua G.ANTEP Gelenler: Kerim Zengin (Sivas), İbrahim Akın (İBB), Marek Sapara (Trabzon-Kiralık), Turgut Doğan Şahin (A.Gücü), Sezer Badur (Trabzon), Hikmet Karaman (Teknik Direktör), Özden Öngün (A.Gücü) Gidenler: Murat Ceylan (Samsun-Kiralık), Olcan Adın (Trabzon), Abdullah Ercan (Teknik Direktör) G.BİRLİĞİ Gelenler: Ergün Teber (Samsun), Murat Duruer (A.Gücü), Onur Bayramoğlu (Beşiktaş), Ersen Martin (Kasımpaşa) Gidenler: Labinot Harbuzi (Manisa), Sakıb Aytaç (Denizli-Kiralık), Mahmut Boz, Serkan Çalık (Ç. Rize), (Karşıyaka-Kiralık), Erdal Kılıçaslan (Mersin İY), İhsan Burak Özsaraç (Sözleşme Fesih) İSTANBUL BB Gelenler: Tom Silva (Litex Lovech) Gidenler: İbrahim Akın (G.Antep) KAYSERİSPOR Gelenler: Diego Biseswar (Feyenoord), Ömer Bayram (Nac Breda) Gidenler: Ömer Kulga (Ordu), Önder Turacı (Göztepe), Jonathan Santana (Libertad) MANİSA Gelenler: Labinot Harbuzi (G.Birliği), Ümit Özat (Teknik Direktör), Nemanja Vucicevic (Anorthosis), Claudio Mejolaro (Vitoria Setubal) Gidenler: Adem Büyük (Kasımpa), Yiğit Gökoğlan (G.Saray), Joshua Simpson (Young Boys), Kemal Özdeş (Teknik Direktör) SİVAS Gelenler: Jan Rajnoch (A.Gücü) Gidenler: Kerim Zengin (G.Antep), Cihan Yılmaz (Karşıyaka) ANTALYA Gelenler: Emre Torun (Beypazarı Şeker), Petr Janda (Slavia Prag) Gidenler: Kenan Özer (Bolu) MKE A.GÜCÜ Gidenler: Güven Varol (Karabük-Kiralık), Hürriyet Güçer (Eskişehir), Ediz Bahtiyaroğlu (Eskişehir), Özgür Çek (F.Bahçe), Kağan Söylemezgiller (Karabük), Murat Duruer (G.Birliği), Jan Rajnoch (Sivas), Tonia Tisdell (Samsun), Serdar Özkan (Samsun), Turgut Doğan Şahin (G.Antep), Theo Weeks (Göztepe), Uğur Uçar (Karabük), Özden Öngün (G.Antep), Ergin Keleş (Karabük), Bora Körk (Karabük) ESKİŞEHİR Gelenler: Ersun Yanal (Teknik Direktör), Hürriyet Güçer (A.Gücü), Ediz Bahtiyaroğlu (A.Gücü), Akos Elek (Videoton), Kerem Bulut (Boleslav) Gidenler: Michael Skibbe (H.Berlin-Teknik Direktör), Mehmet Yıldız (Karabük) KARABÜK Gelenler: Uğur Uçar, Ergin Keleş, Bora Körk, Güven Varol, Kağan Söylemezgiller (A.Gücü) Mustafa Sarp (Samsun), Eray İşcan (G.Saray), Larrys Mabiala (Nice), Anıl Karaer (Adana), Hamroun Jugurtha (Burgas), Sanel Jahic (Apoel), Mehmet Yıldız (Eskişehir) Gidenler: Tozo (Cosmo), Murat Selvi, Ahmet Cebe (Akhisar Bld.), Merter Yüce, Güven Güneri, Rıdvan Şimşek, Oğuz Kaan Barış (Sözleşme Fesih), Sinan Kaloğlu, Ali Kuçik, Danilo Nikolic, Ismail Isa (Elazığ) SAMSUN Gelenler: Murat Ceylan (G.Antep-Kiralık), Serdar Özkan (A.Gücü), Theofanis Gekas (E.Frankfurt), Uğur Boral (F.Bahçe), Mesut Bakkal (Teknik Direktör), Dejan Kelhar (Hapoel) Gidenler: Dilaver Güçlü (Denizli), Ergün Teber (G.Birliği), Orhan Taşdelen (Sözleşme Fesih), Mustafa Sarp (Karabük), Ufuk Bayraktar (G.Antep BB), Kılıçarslan Kopuz (Ünye), Bülent Kocabey (Karşıyaka), Vladimir Petkovic (Teknik Direktör), Burak Çalık (Adana-Kiralık), Ersin Veli (Giresun), Alvaro Jose Dominguez Cabezas (Sözleşme Fesih), Savaş Yılmaz (Sözleşme Fesih) ORDU Gelenler: Hector Cuper (Teknik Direktör), Eren Albayrak (Trabzon), Ömer Kulga (Kayseri), Bruno (Flamengo), Javito (Olimpiakos-Kiralık), Hasan Kabze (Montpellier) Gidenler: Metin Diyadin (Teknik Direktör), Caner Osmanpaşa (Denizli), Emmanuel Banahene (Giresun), İbrahim Şahin (Göztepe) MERSİN İY Gelenler: Danilo Petrolli Bueno (Etoile du Sahel), Spas Delev (CSKA Sofya), Erdal Kılıçarslan (G.Birliği), Barış Ataş (Trabzon-Kiralık) Gidenler: Faruk Bayar (Tavşanlı Linyit)
 
 
  • Piyasalar

    Fark %
  • 106239
    % -0.69
  • 3.8713
    % 0.09
  • 4.5671
    % 0.28
  • 5.0906
    % -0.54
  • 160.342
    % -0.61
 
 
 
 
 
KAPAT