Asmalımescit'teki Tren Pera adlı gece kulübünde eğlenen Nihat Altınkaya gecenin ilerleyen saatlerinde yaka paça dışarı atıldı.

"KAVGA FALAN ETMEDİK"

Kapıda kendisini dışarı atan güvenliklerle tartışırken fotoğrafları çekilen Altınkaya ne yapacağını şaşırdı. Önce arkadaşları görüntünün çekilmesine engel olmaya çalıştı. Bunda başarılı olamayan Nihat Altınkaya hızla taksiye bindi. habercilerin olayı sormasına şu cevabı verdi: "Yok kavga falan etmedik. Kavga yok kavga etmedim."

"NE OLUR O GÖRÜNTÜLERİ SİLİN"

Nihat Altınkaya taksiyle uzaklaştıktan sonra arkadaşları habercilerin görüntüleri silmesi için dil döktü. Kendisinin set çalışanı olduğunu söyleyen bir arkadaşı "Nihat Ay Yapım'la yeni bir işe başlayacak. Kıvanç Tatlıtuğ ve Kenan İmirzalıoğlu ile oynayacak. Ne olur o görüntüleri silin. Adam zaten yıllardır para kazanamıyor. İşi sıkıntıya girmesin" diyerek habercileri ikna etmeye çalıştı.

"NE BAKIYORSUN ULAN"

İçerideki kavganın sebebi de daha sonra anlaşıldı. Mekanda bayan arkadaşına baktığını iddia eden bir genç Nihat Altınkaya'ya "Ne bakıyorsun ulan" dedi. Sinirlenen Altınkaya gencin üzerine yürüdü. Gencin kendisine küfür etmesiyle bir anda sinirlerine hakim olamayan Nihat Altınkaya yumruk atarak tartakladı. Kavgayı ayırmaya gelen güvenlikler de genci yerde tekmeleyen Altınkaya'yı yaka paça dışarı çıkardıkları öğrenildi.