İlişkileri adım adım evliliğe giden Murat Boz ve Aslı Enver, önceki gün kötü bir sürprizle karşılaştı. Medyatik aşıklar, öğle yemeği için Bebek'teki Ebil Kafe'ye gitti. Oldukça keyifli olan sevgililer, yemeklerini beklerken, mekana daha sonra Aslı Enver'in eski eşi Birkan Sokullu ve sevgilisi Berrak Tüzünataç geldi.

Yemeğini yiyemedi

Eski eşinin mekanda olduğunu gören Birkan Sokullu, güzel sevgilisi Berrak Tüzünataç'la el ele tutuşarak başka bir mekana geçti. Kapıdan çıkarken oldukça neşeli görünen Sokullu ve Tüzünataç, kahkahalarıyla Bebek'i inletirken, Murat Boz ve Aslı Enver'in ise keyifli günü kabusa döndü. Eski kocasının mekana geldiğini gören Aslı Enver, yemeğini bile bitirmeden hızlı bir şekilde mekandan ayrıldı.

Sorulara cevap yok

Yaşanan bu piştiden çok rahatsız oldukları görülen Murat Boz ve Enver, sorular karşısında sessiz kaldı. Apar topar arabalarına binerek Bebek'ten ayrılan yakışıklı popçunun, evlilik planı yaptığı Aslı Enver'e eski eşiyle bağlı olduğu ajanstan ayrılması için de ricada bulunduğu iddia edilmişti.

Gergin çift

Eski eşiyle pişti olmanın gerginliği yüzüne yansıyan Aslı Enver, koşar adım arabaya geçti. Murat Boz'un yüzündeki ifade de genç popçunun rahatsızlığının göstergesiydi.

Neşeli çift

Yaşanan piştiyi umursamayan Berrak Tüzünataç ve Birkan Sokullu, kahkahalar atarak başka bir mekana gitti.

Kaynak: Takvim