Emina Sandal, kariyerine Türkiye'de devam etme kararı aldı, devreye Mustafa Sandal girdi. Ünlü popçu, gelen tüm tekliflere 'Eşimle birlikte yer alırım' şartı koşunca çift, milyonluk anlaşmalara imza attı.Bergüzar Korel-Halit Ergenç, Beren Saat- Kenan Doğulu ve Serenay Sarıkaya-Kerem Bursin derken bir ünlü çift daha aşklarını paraya dönüştürüyor... Emina ile Mustafa Sandal, son günlerde popülerliklerini arttırdı.2008'den beri Türkiye'de yaşayan Sırp asıllı Emina, Türkiye'de de kariyerine devam etme kararı aldı. Güzel eşinin bu kararını destekleyen Mustafa Sandal da hemen kolları sıvadı. Musti, gelen reklam ve TV projesi tekliflerine "Eşim Emina ile bir arada olacağım" şartı koştu.Ünlü popçunun şartı bir dondurma firması tarafından kabul gördü. Emina ve Mustafa Sandal, 1 milyon lira karşılığında reklam filminde oynadı. Musti, bir TV programında jüri üyesi olma teklifine de "Emina jüri koltuğunda otursun, o zaman ben de olurum" yanıtı verdi.

Ünlü sanatçının bu teklifini kabul ettirmesiyle eşi, programa dahil oldu. Daha önceki yıllarda bir operatör firmasından 1 milyon 250 bin dolar ile bir inşaat firmasının reklamından 1 milyon lira alan çift, yeni anlaşmalarla servetlerine servet eklemiş olacak.

Kozmetik sektörüne el attı

Gözünü oyunculuğa diken Emina Sandal, bir yandan da ticarete atıldı. Kendi ismini taşıyan kozmetik ürünlerini piyasaya süren Sandal, geçtiğimiz günlerde de İstanbul'da ofis açtı.

Kaynak: Takvim