Fenerbahçe Basketbol Takımı'nın yıllarca anonsörlüğünü yapan Mustafa Özben Anadolu Efes'e transfer olunca yerine gelen Güner Başaran, yoğun tempoya dayanamayıp bu sezonun başında görevi bıraktığını açıklamıştı.
Başaran'ın yerine apar topar bulunan 22 yaşındaki yeni anonsçu Mertcan Bilici, Bayern Münih maçında bu görevi henüz ikinci kez yapmanın heyecanını yaşıyordu. Ancak Aziz Yıldırım, hemen önünde duran Mertcan Bilici'nin yaptığı anonsları beğenmedi. Genç anonsçuyu bir süre sessizce izleyen ancak anonsları beğenmediği surat ifadesinden anlaşılan Yıldırım, bir ara,  "Evladım bana bak" diye yanına çağırdı.
Genç anonsçu, hemen Yıldırım'ın yanına koşup, "Buyrun başkanım" dedi. Yıldırım, taraftarların yeterince coşmadığını belirtip daha gür ve heyecanlı biçimde anons yapmasını istedi.
Mertcan Bilici, "Peki başkanım" deyip görev yerine döndü ve anonslarına devam etti. Ancak, yine memnun olmayan Yıldırım, devre arasında tekrar yanına çağırdı ve, "Mikrofonu bana ver" dedi.
Mikrofonu alan Yıldırım ayağa kalkıp, "Sevgili Fenerbahçeliler ben Aziz Yıldırım. Bu maçı kazanmak istiyorsak takımımızı daha güçlü desteklemeniz lazım. Rakip takım atak yaparken de ıslıklayalım. Takımın size ihtiyacı var. Lütfen hep beraber destek olalım. En büyük Fenerbahçe" anonsunu yaptı.
O Ses Türkiye'de yarışmıştı
 
Yıldırım'la bu diyaloğu yaşayan 22 yaşındaki Mertcan Bilici, geçen sezon 'O Ses Türkiye' yarışmasına katılarak milyonların dikkatini çekmişti. Eleme turunda dört jürinin de beğendiği Bilici, daha sonra düello turunu geçmiş ancak bire bir turunda elenmişti.