Mustafa Denizli'nin Galatasaray Teknik Direktörlüğü görevine getirilmesinin ardından, yardımcısının kim olacağı konusunda büyük bir tartışma yapıldı.
Özellikle Twitter üzerinden yapılan yorumlarda sarı kırmızılı kulübün eski futbolcularından Emre Aşık, Hasan Şaş, Tugay Kerimoğlu ve hatta Sergen Yalçın'ın adları gündeme geldi.
Dün akşam da Harry Kewell bombası patladı. 2010-11 yılları arasında Galatasaray forması giyen ve halen İngiltere'de Watford'un U21 takımını çalıştıran Kewell'ın, Mustafa Denizli'nin ekibinde yer alacağı ileri sürüldü. Kewell adı Galatasaray taraftarlarını o kadar heyecanlardırdı ki, kısa sürede Twitter'da TT oldu.
Söylentilerin yoğunlaşması üzerine sarı kırmızılı yöneticileri arayıp, "Mustafa Denizli Galatasaray'a kimlerle çalışacak?" sorusunu yönelttik ve sosyal medyada adları geçen isimleri hatırlattık. Aldığımız cevap

"GALATASARAY CAMİASINDAN BİRİNİ GETİRECEK"
"Mustafa Denizli kalabalık bir ekip istemiyor. Bize 'Galatasaray camiasından bir ismi yardımcı antrenör yapacağım' dedi. Şu anda sosyal medyada dolaşan bütün isimler söylentiden ibaret. Bu isimlerden biri de olabilir, ancak şu an netleşmiş hiçbir şey yok. Hocamız beraber çalışacağı ismi bize perşembe günü bildirecek."