PTT 1. Lig takımlarından Şanlıurfaspor, 8 futbolcuyla  yollarını ayırdı. Sarı-yeşilli kulübün ikinci başkanı Kemal Süt, AA muhabirine yaptığı  açıklamada, yeni yılda iyi bir takım oluşturmayı amaçladıklarını ve bu kapsamda  transfer yapacaklarını belirtti.

 
Takımda daha önce kadro dışı bırakılan Ahmet Arı, Youssef Yeşilmen ve  Magique Judikal Gouly'ın yanı sıra Mehmet Sıddık İstemi, Mustafa Aşan, Doduogu  Mandini, Umut Gündoğan ve Abdulkadir Özgen'in sözleşmelerinin karşılıklı olarak  feshedildiğini aktaran Süt, şöyle konuştu:
 
"Ayrılan futbolcularımıza kulübümüze yaptığı hizmetlerden dolayı  teşekkür eder, bundan sonraki futbol yaşantılarında başarılar dileriz. İkinci  yarıda daha iyi mücadele eden bir kadro oluşturmak istiyoruz. Bu kapsamda  transfer çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Görüştüğümüz futbolcular var. Bir haftaya  kadar transferi netleştirmeyi düşünüyoruz. İnşallah yapacağımız çalışmalarla  takımımızı hak ettiği yerlere ulaştırırız."
 
Şanlıurfaspor taraftarlarının yeni yılını kutlayan Süt, yeni dönemde  daha kalabalık seyirci önünde maçlara çıkmak istediklerini sözlerine ekledi.