Galatasaray yönetimin elden çıkarmak istediği iki isim olan Koray Günter ve Jem Paul Karacan için Hamza Hamzaoğlu harekete geçerek yönetime bu oyuncuları istediğini iletti. 

Yeşil Beyazlı yönetim, Sarı Kırmızılı yöneticilerle Koray ve Jem Paul Karacan'ın transferi için masaya oturdu. Ara transfer döneminin bitmesine saatler kala gerçekleştirilen bu görüşme sonucunda Bursaspor, Jem Paul Karacan'ın satın alma opsiyonuyla birlikte kiraladığı öğrenildi. 
21 yaşındaki savunma oyuncusu Koray Günter'i kiralayıp kiralamama konusunda kararsız kalan Galatasaraylı yöneticiler, Timsah'ın önerdiği teklifi beğenmedi ve genç oyuncunun transferi konusunda anlaşma sağlanamadı.

Emre Çolak istemedi
Öte yandan Mustafa Denizli'nin transferine onay verdiği oyunculardan birisi olan Emre Çolak için Hamza Hamzaoğlu'nun devreye girdiği belirtildi. Yönetimin bu isim için de teklifte bulunduğu ancak Emre Çolak'ın Sarı Kırmızılı kulüpten ayrılmak istememesi, görüşmeleri olumsuz sonuçlandırdı. 
Ayrıca Sarı Kırmızılılar, Tarık Çamdal ve Jose Rodriguez gibi isimlerin de takımda düşünülmediği, gelebilecek tekliflerin değerlendirileceği ifade edildi.