Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın, Galatasaray ile oynanan Ziraat Türkiye Kupası finalinden sonra Antalya Spor Savcısı Mustafa Şeran ile yaşadığı gerginlik gündeme bomba gibi düştü.

Yıldırım'la tartışan Şeran'ın kişisel Twitter hesabına girilince profil kısmında, "Cumhuriyet Savcısı & Galatasaray" ibaresi yer alıyor.

SAVCIDAN PAYLAŞIM

Savcı Şeran, Antalya Arena'daki Galatasaray-Fenerbahçe maçından önce cep telefonuyla çektiği tribün görüntüsünü Twitter'dan paylaşıp, "Biz hazırız... Söz futbolda, futbolcularda" ifadesini kullandı.

7 Mayıs'ta Galatasaray Kulübü'nün Anneler Günü ile ilgili görselini retweet eden Şeran, Türkiye Kupası maçı sonrasında, "17. kez Türkiye Kupası'nı kazanan GALATASARAY futbol takımını kutluyorum" yazan bir tweete retweet etti.


FENERBAHÇE ALEYHİNE TWEET ATTI İDDİASI

Bu arada Fenerbahçe yöneticileri, savcı Mustafa Şeran'ın geçmişte Fenerbahçe aleyhine yazdığı tweetleri silmeye başladığını, bu nedenle hukukçuları harekete geçirdiklerini söylediler.


FENERBAHÇELİ YÖNETİCİLERLE TARTIŞTI

Yönetim kurulu üyesi Cenk Başak ise, savcı Şeran ile neden tartıştıklarını şöyle anlattı:

"Volkan Şen Galatasaraylı bir futbolcu tarafından düşürüldü. Hakem buna faul düdüğü çalmayınca bazı yönetici arkadaşlarımız 'Allah belanı versin' diye tepki gösterdi. Spor savcısı da bu sözlere sert çıktı ve tartışma başladı."