Eski ABD Başkanı Donald Trump, İngiliz basınına verdiği röportajda, 3 Kasım’daki seçimlerin hileyle çalındığı iddialarını bir kez daha tekrarlayarak çarpıcı açıklamalarda bulundu. 

“6 OCAK BİR PROTESTOYDU” 

Seçimden 3 gün sonra Kongre önünde miting düzenlemesinin bir hata olup olmadığı sorulan Trump, "Bir ayaklanma varsa 3 Kasım'da, seçim günü gerçekleşti ve öncesi ve sonrasında oldu. Bana göre ayaklanma buydu ve 6 Ocak bir protestoydu." dedi.

SEÇİME HİLE KARIŞTIRILDI İDDİASI 

"Ne yazık ki bazı kötü şeyler olduğunu" kaydeden Trump, kendisinin 10 bin ulusal muhafızın hatta ordunun görevlendirilmesini istediğini öne sürerek "Çünkü kalabalığın çok büyük olacağını biliyordum çünkü seçime hile karıştırılması üzerine oluşan öfkeden haberdardım ve bunu herkesten daha iyi anladım." diye konuştu.

Eski ABD Başkanı, güvenlik talebinin Temsilciler Meclisi Başkanlı Nancy Pelosi tarafından geri çevrildiğini iddia etti.

ABD'li oyuncu Baldwin, kazadan sonra ilk kez röportaj verdi: Tetiği ben çekmedim ABD'li oyuncu Baldwin, kazadan sonra ilk kez röportaj verdi: Tetiği ben çekmedim ABD'de 'Rust' filmi çekimleri sırasında görüntü yönetmeni Halyna Hutchins'in ölümüne neden Alec Baldwin, silahın tetiğini kendisinin çekmediğini söyledi.

Abdullah Avcı: Mutlu sona ulaşmak bizim elimizde Abdullah Avcı: Mutlu sona ulaşmak bizim elimizde Rakiplerine 14. hafta itibarıyla büyük fark atan Trabzonspor’da Avcı “Biten bir şey yok ama büyük avantaj var. Bunu korumak ve sezon sonu mutlu sona ulaşmak bizim elimizde” dedi

ABD, Çin ve Rusya'nın rekabeti uzaya taşınıyor ABD, Çin ve Rusya'nın rekabeti uzaya taşınıyor ABD Başkanı Joe Biden, Çin ve Rusya'nın son dönemde uzayda gösterdiği ilerlemenin ardından harekete geçti. Biden, uzaydaki sivil, ticari ve ulusal güvenlik alanlarındaki endişelerine ilişkin yeni bir strateji açıkladı.