Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Genişletilmiş İl Danışma Toplantısı kapsamında bulunduğu Diyarbakır'da, evlat nöbetinde olan aileleri de ziyaret etti. Hacire Akar ile başlayan sürecin bugüne kadar çoğalıp devam ettiğine dikkat çeken Erdoğan,  çoğalmanın daha da artacağına inandığının altını çizdi. Erdoğan, Bu PKK’nın, HDP’nin evlat diye bir derdi yok. Diyarbakır annelerinin bedduası onları vuracaktır." dedi.

"BU İŞİ ASLA BIRAKMADIK, BIRAKMAYACAĞIZ!"
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, evlat nöbetindeki Diyarbakır annelerini ziyaret etti. Erdoğan, "Biz bu işi asla bırakmadık, bırakmayacağız. Bizim de evlatlarımız var, torunlarımız var. Sizlerin acısı bizim acımızdır." dedi.

"ANNELERİN BEDDUASI ONLARI VURACAK"

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarından öne çıkan başlıklar:

"Hacire Akar ile başlayan bu süreç bugüne kadar çoğalıp devam etti. Daha da artacağına inanıyoruz. Diyarbakır anneleri ile Şırnak anneleri bütünleşti, Van anneleri bütünleşti. Bütün bunlar artarak devam ediyor. Bu PKK’nın, HDP’nin evlat diye bir derdi yok. Diyarbakır annelerinin bedduası onları vuracaktır."

Erdoğan: Diyarbakır anneleri bölücü örgüt ve siyasi uzantılarının kalleş yüzünü deşifre ettiler Erdoğan: Diyarbakır anneleri bölücü örgüt ve siyasi uzantılarının kalleş yüzünü deşifre ettiler Cumhurbaşkanı Erdoğan, Diyarbakır'da yaptığı konuşmada Diyarbakır annelerinin bölücü terör örgütü ve siyasi uzantılarının kalleş yüzünü deşifre ettiğini belirtti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kurban Bayramı tatili açıklaması Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kurban Bayramı tatili açıklaması Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kurban Bayramı tatiline ilişkin "Kurban bayramıyla ilgili arkadaşlarımız çalışmalarını sürdürüyorlar. Çünkü tatil süreci sanki böyle 10 ile 9 arasında dolaşıyor. Ama bunu en azından millete seslenişte halkıma duyuracağım" ifadelerini kullandı.