Cumhurbaşkanı Erdoğan, gençlerle buluşmasında bir dahaki ziyaretini Kahramanmaraş'a gerçekleştireceğini duyurdu. Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör ile telefon görüşmesi gerçekleştiren Erdoğan, gençlerle buluşma yapacağını bildirdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, gençlerle beraber türkü söyledi Cumhurbaşkanı Erdoğan, gençlerle beraber türkü söyledi

"KAHRAMANMARAŞ'TA GENÇLERİMİZİ AĞIRLAYACAĞIZ"

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bir dizi program gerçekleştirmek için gittiği Diyarbakır’da, Kahramanmaraş’ı ziyaret edeceğini belirtti. Türkiye’nin tüm şehirlerinden gençlerle bir araya gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör’ü telefonla aradı. Bir sonraki buluşmanın Kahramanmaraş’ta yapılacağını belirten Erdoğan, “Şuanda, biz Diyarbakır’da Valimizin misafiri olarak sevgili gençlerimizle beraberiz. Hümeyra kızımız geldi. Bana söz vermiştiniz dedi. Kahramanmaraş’a gelebilir mi genç arkadaşlarım dedi. Oylama yaptık. Neredeyse oy birliği ile kabul edildi. Şimdi Kahramanmaraş’ta gençlerimizi ağırlayacağız. Hazırlıkları başlatalım. Kahramanmaraş’ın bütün güzelliklerini gençlerimize gezdireceğiz. İnşallah biz de katılacağız. Sizlerle Kahramanmaraş’ta birlikte olacağız” ifadelerini kullandı.
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör ise gerçekleştirilecek buluşma için hemen çalışmalara başlanacağını belirtti.

Erdoğan'dan çözüm süreci açıklaması: Biz sonlandırmadık Erdoğan'dan çözüm süreci açıklaması: Biz sonlandırmadık Cumhurbaşkanı Erdoğan, Diyarbakır'da yaptığı konuşmada, çözüm süreci ile ilgili yaptığı açıklamada, sürecin kendileri tarafından değil, HDP'nin art niyeti, gizli gündemlerinin sonlandırdığı belirtti.

Erdoğan, Diyarbakır anneleriyle buluştu Erdoğan, Diyarbakır anneleriyle buluştu Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti Diyarbakır Genişletilmiş İl Danışma Toplantısı'nın ardından Diyarbakır annelerine ziyarette bulundu.